Trwa ładowanie...
d2d8c8e
Po sześciu miesiącach w śpiączce zmarła Bobbi Kristina Brown - córka Whitney Houston
x-news/TVN 24

Po sześciu miesiącach w śpiączce zmarła Bobbi Kristina Brown - córka Whitney Houston

Bobbi Kristina Brown, córka słynnej amerykańskiej piosenkarki Whitney Houston, zmarła w wieku 22 lat - poinformowała rodzina. Córka zmarłej w lutym 2012 roku gwiazdy pop od ok. pół roku była w śpiączce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2d8c8e

Bobbi Kristina została pod koniec stycznia znaleziona nieprzytomna w wannie w domu, który dzieliła z partnerem Nickiem Gordonem na przedmieściach Atlanty. Policja określiła wypadek jako utonięcie. Kobieta, wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, nigdy nie odzyskała przytomności. Media zwracają uwagę na podobieństwo losów córki i matki, którą trzy lata wcześniej znaleziono martwą w hotelowej łazience w Los Angeles.

W czerwcu wyznaczony przez sąd pełnomocnik Bobbi Kristiny pozwał Gordona, zarzucając mu przemoc wobec kobiety i przywłaszczenie ponad 11 tys. dolarów z jej konta, kiedy była w śpiączce. Bobbi odziedziczyła fortunę po śmierci matki, która według specjalistów medycyny sądowej przedawkowała alkohol i narkotyki przed utonięciem w hotelowej wannie.

Bobbi Kristina Brown to jedynie dziecko Whitney Houston i piosenkarza R&B Bobby'ego Browna. Burzliwe małżeństwo Houston z Brownem, naznaczone przemocą, zakończyło się w 2007 roku.

d2d8c8e

Zobacz również: Trzecia rocznica śmierci Whitney Houston

d2d8c8e

Podziel się opinią

Share
d2d8c8e
d2d8c8e
Więcej tematów