Trwa ładowanie...
das8lhn

Piwnik: będą kolejne aresztowania ws. Wieczerzaka

Minister sprawiedliwości Barbara Piwnik powiedziała w poniedziałek w radiowej Trójce, że wkrótce nastąpią kolejne aresztowania w związku ze śledztwem prowadzonym przeciwko byłemu prezesowi PZU "Życie" Grzegorzowi Wieczerzakowi.

das8lhn

W ubiegłym tygodniu, w związku z tą sprawą zatrzymani zostali Paweł C. - były rzecznik byłego wicepremiera Janusza Tomaszewskiego i jego współpracownik Mirosław M. Prokuratura zarzuca Wieczerzakowi działanie na szkodę spółki i przeprowadzanie nielegalnych transferów pieniędzy za granicę.

Minister Piwnik powiedziała, że jest jeszcze za wcześnie, aby można było określić kiedy zakończy się śledztwo w sprawie Wieczerzaka. Dodała zarazem, że nie chce podawać przybliżonych dat zakończenia dochodzenia, a opinia publiczna zostanie o tym poinformowana dopiero kiedy będzie przygotowany akt oskarżenia w tej sprawie.

Piwnik zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu ministerstwo sprawiedliwości przedstawi opinii publicznej wykaz spraw w jakich wniesiono akty oskarżenia w ubiegłym roku. (and)

das8lhn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
das8lhn
Więcej tematów