ycipk-2h00u8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wybory

Piskorski przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego

Paweł Piskorski, europoseł i były członek
Platformy Obywatelskiej, został wybrany przewodniczącym
Stronnictwa Demokratycznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piskorski przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego
(PAP)
ycipk-2h00u8

Wyboru dokonał obradujący w Warszawie Kongres SD. Piskorski nie miał żadnych kontrkandydatów na stanowisko szefa stronnictwa. Zastąpił na tym miejscu Krzysztofa Góralczyka. Piskorskiego poparło 99 na 103 delegatów.

Delegaci na Kongres SD dokonali także zmiany w statucie swojej partii. Najistotniejsza z nich dotyczy rozdzielenia funkcji przewodniczącego partii i szefa Rady Naczelnej. Dotychczas obie funkcje pełniła jedna osoba.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2h00u8

ycipk-2h00u8
ycipk-2h00u8