Trwa ładowanie...
d1m8z9d
PiS prezentuje nowy spot. Reklamuje "piątkę Kaczyńskiego"

PiS prezentuje nowy spot. Reklamuje "piątkę Kaczyńskiego"

Sezon kampanijny powoli startuje. PiS zaprezentował kolejny spot wyborczy, w którym reklamują tzw. "piątkę Kaczyńskiego". - Zawsze byliśmy wiarygodni, tym razem też to potwierdzimy - mówi prezes na nagraniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1m8z9d

W spocie wykorzystano fragmenty przemowy prezesa Kaczyńskiego oraz premiera Morawieckiego z konwencji Prawa i Sprawiedliwości. W sobotę zaprezentowano program partii, który zakłada m.in. rozszerzenie 500+ na pierwsze dziecko, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia i "trzynastkę" dla emerytów.

- Zawsze byliśmy wiarygodni, potwierdziliśmy to, i tym razem to potwierdzimy (...) Człowiek, który ma puste kieszenie wolnym nie jest, my te kieszenie wypełniamy - mówi Jarosław Kaczyński.

d1m8z9d

- Druga kadencja pozwoli realizować nasz plan, pozwoli zachować ten kierunek, ku wolności, ku równości, sprawiedliwości, praworządności. To są nasze dewizy - powiedział w spocie Morawiecki.

- Udowodniliśmy, że potrafimy, że wiemy jak rozwijać Polskę dla dobra obywateli, wszystkich obywateli. Na pewno tego słowa dotrzymamy - zadeklarował Morawiecki na zakończenie filmu.

Zobacz także: Są wściekli na PiS, bo czują się oszukani. Zapowiadają protesty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1m8z9d

Podziel się opinią

Share
d1m8z9d
d1m8z9d
Więcej tematów