Trwa ładowanie...
dyw3j1u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PiS obrzydzi nam 500 zł dodatku dla dzieci?

Niewykluczone, że 500 zł dodatku na dzieci trzeba będzie odebrać osobiście w gminie albo ośrodku pomocy społecznej - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło podczas rozmowy z Angelą Merkel
Beata Szydło podczas rozmowy z Angelą Merkel (@pisorgpl/Twitter)
dyw3j1u

W ustawie nie ma jasno określonego sposobu wypłaty tego dodatku. Z jej zapisów można jednak wnioskować, że co miesiąc trzeba będzie osobiście stawiać się w gminie po odbiór świadczenia. Nie będzie możliwości przelewania pieniędzy na konto w banku - powiedział gazecie Przemysław Hinc, doradca podatkowy, członek zarządu PJH Doradztwo Gospodarcze.

Dzieci uprawnionych do świadczenia jest 3,7 mln. W tej sytuacji ich rodziców czeka stanie godzinami w długich kolejkach.

Zobacz również: Roman Giertych: jeżeli PiS nie wypłaci 500 zł, zorganizuję pozew zbiorowy!

dyw3j1u

Podziel się opinią

Share

dyw3j1u

dyw3j1u
Więcej tematów