Trwa ładowanie...
12-11-2014 08:23

PiS: Komorowski blado wypadnie na tle młodego, wykształconego Dudy

Politycy PiS chwalą Andrzeja Dudę, kandydata swojej partii na prezydenta. Zdaniem Marcina Mastalerka, nowego rzecznika partii Bronisław Komorowski blado wypadnie na tle młodego, sympatycznego i wykształconego Andrzeja Dudy. Jacek Sasin podkreśla, że ich kandydat ma doświadczenia w polityce międzynarodowej.

PiS: Komorowski blado wypadnie na tle młodego, wykształconego DudyŹródło: PAP, fot: Bartłomiej Zborowski
d1m3k1p
d1m3k1p

Jacek Sasin powiedział, że PiS uznał 11. listopada - Święto Niepodległości za znakomity moment na ogłoszenie tej decyzji. Zaznaczył, że także miejsce nie było przypadkowe, bo Andrzej Duda pochodzi z Krakowa.

- W związku z tym nie było to, jak sugerują niektórzy komentatorzy, działanie naprędce, żeby wrzucić nowy temat w tym momencie - zapewnił.

Jacek Sasin wyraził przekonanie, że bycie eurodeputowanym nie przeszkodzi Andrzejowi Dudzie w prowadzeniu kampanii wyborczej. Obecność Dudy w Parlamencie Europejskim uznał za jego atut przy kandydowaniu na prezydenta.

Warto wskazywać takich kandydatów do najwyższego urzędu w państwie, którzy potrafią się również poruszać po zagranicznych, europejskich salonach i którzy nabierają doświadczenia w polityce międzynarodowej - dodał Sasin.

d1m3k1p

W podobnym tonie o kandydacie PiS na prezydenta wypowiadał się w Poranku Radia TOK FM Marcin Mastalerek, nowy rzecznik PiS.

- Bronisław Komorowski blado wypadnie na tle młodego, sympatycznego, wykształconego Andrzeja Dudy. Z jednej strony doktor nauk prawnych, z drugiej magister historii, osoba, która nie zna języków obcych - powiedział Mastalerek.

Zobacz też: To jest realna alternatywa dla Komorowskiego
d1m3k1p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m3k1p
Więcej tematów