Trwa ładowanie...
d2p9mg3
d2p9mg3
Informacja prasowa

Piotruś Pan premierowo w Teatrze Muzycznym w Gdyni już w kwietniu

W Teatrze Muzycznym w Gdyni trwają obecnie przygotowania do realizacji kolejnej premiery czyli spektaklu Piotruś Pan. Prapremiera światowa w najnowocześniejszej technologii 3D tylko na Dużej Scenie Teatru Muzycznego w Gdyni już w kwietniu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2p9mg3

Libretto musicalu zostało specjalnie przygotowane przez Jeremiego Przyborę, wybitnego polskiego satyryka, mistrza słowa, współtwórcę „Kabaretu Starszych Panów”, do muzyki Janusza Stokłosy, kompozytora, autora muzyki do wielu filmów i spektakli teatralnych (w tym do musicalu „Metro”, za którą został nominowany do broadwayowskiej nagrody Tony). Reżyserem spektaklu będzie Janusz Józefowicz, aktor, reżyser i choreograf, dyrektor teatru Studio Buffo, pomysłodawca i reżyser musicalu „Metro”.

BILETY NA SPEKTAKL KUPISZ KLIKAJĄC W TEN LINK >>>

Piotruś Pan” jest spektaklem familijnym wprowadzi widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii 3D będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Widzowie będą uczestnikami jedynej w swoim rodzaju zabawy łączącej świat dziecięcej wyobraźni z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki. W tej wielkiej przygodzie, zmierzymy się ze złowrogimi piratami, ogrzejemy się w kręgu indiańskich ognisk i odkryjemy nowe lądy.

d2p9mg3

Podziel się opinią

Share
d2p9mg3
d2p9mg3
Więcej tematów