Trwa ładowanie...

Co dalej z Piotrem Kraśko? TVN wydał oświadczenie

Stacja TVN24 poinformowała, że Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim. "Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe" - podkreślono w oświadczeniu, komentując plotki, jakoby dziennikarz miał już nie wrócić na antenę TVN i TVN24.

Share
Piotr Kraśko wróci na antenę TVN? Stacja wydała oświadczeniePiotr Kraśko wróci na antenę TVN? Stacja wydała oświadczenieŹródło: East News, fot: Marek Lasyk/REPORTER
dt8txlq

"Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w Faktach TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe" - przekazała stacja TVN24 w opublikowanym komunikacie.

Sprawa Kraśki. Dziennikarz zniknął z ekranu

W grudniu ub. r. media ujawniły, że Piotr Kraśko po utracie prawa jazdy w 2014 r. za przekroczenie limitu punktów karnych wciąż jeździł samochodem. Po raz pierwszy przyłapano go na kontroli w 2016 r., dziennikarza zapłacił wówczas 7,5 tys. zł grzywny.

dt8txlq

Kraśce nie przeszkadzało to w dalszym ciągu przyjeżdżać autem do pracy, a fotoreporterzy wielokrotnie w ostatnich latach uwiecznili na zdjęciach, gdy wsiadał lub wysiadał z samochodu pod studiem "Dzień dobry TVN". Dopiero kolejne przyłapanie na łamaniu prawa w 2021 r. i kara 100 tys. zł spowodowały, że zaczęła go wozić żona - przypomina teleshow.wp.pl.

Zamieszanie wokół dziennikarza nie miało jednak wpływu na jego obecność na antenach TVN. Czara goryczy przelała się dopiero w czerwcu, gdy portal TVP Info poinformował, że Piotr Kraśko przez pięć lat nie płacił podatków. To właśnie po tej publikacji Kraśko po raz ostatni poprowadził "Fakty".

Kilka dni po tym, jak ujawniono, że przez dłuższy czas nie płacił podatków, Kraśko trafił do szpitala z powodu problemów ciśnieniowo-krążeniowych.

Przeczytaj również:

dt8txlq

Zobacz też: "Nowy Czarnobyl"? Prawdziwe cele Putina. Tak chce wykorzystać Europejczyków

dt8txlq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt8txlq
dt8txlq
Więcej tematów