Trwa ładowanie...

Pilnie potrzebna krew dla 17-letniej Patrycji! Dziewczyna uległa tragicznemu wypadkowi na torze gokartowym

• Pilnie potrzebna krew dla 17-letniej Patrycji
• Dziewczyna uległa tragicznemu wypadkowi na torze gokartowym
• Rodzina prosi o oddawanie krwi dla Patrycji Malinowskiej

Pilnie potrzebna krew dla 17-letniej Patrycji! Dziewczyna uległa tragicznemu wypadkowi na torze gokartowymŹródło: Pixabay
dxw45av
dxw45av

W niedzielę pisaliśmy o tragicznym wypadku na torze gokartowym, w wyniku którego poszkodowana została 17-letnia Patrycja. Długie włosy dziewczyny wkręciły się w pojazd i zostały wyrwane razem ze skórą głowy.

W wyniku wypadku doszło do zerwania z głowy płatu skóry wraz z włosami. Mieszkanka Suwałk została przewieziona do szpitala w Augustowie, a następnie przetransportowano ją do jednego ze szpitali klinicznych w Warszawie. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. - podaje augustowska policja. Patrycja przebywa obecnie w stanie ciężkim w jednym z warszawskich szpitali i pilnie potrzebuje krwi.

Bardzo prosimy o oddanie krwi dla mojej siostry Partycji Malinowskiej. Wszyscy którzy mogą oddać proszeni są o podanie, że krew jest dla niej. Grupa krwi nie ma znaczenia i nie ważne w jakim mieście zostanie oddana. Patrycja ma krew ARhD + . Ale teraz nie ma znaczenia kto jaką grupę odda . Krew zostanie wymieniona na odpowiednia dla Partycji. Dziękuję” - apeluje siostra dziewczyny.

dxw45av
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxw45av
Więcej tematów