Trwa ładowanie...
d45sb3k
Pijany strzelił w kierunku drzwi z wiatrówki. Przebił wizjer i trafił sąsiada w oko

Pijany strzelił w kierunku drzwi z wiatrówki. Przebił wizjer i trafił sąsiada w oko

Dramatyczne chwile w jednym z będzińskich bloków. Pijany 35-latek strzelił z wiatrówki w kierunku drzwi. Śrut przebił wizjer i trafił sąsiada prosto w gałkę oczną. Mimo szybkiej reakcji lekarzy nie udało się uratować oka. Teraz feralny "strzelec" może trafić do więzienia na 10 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d45sb3k

Bardzo długo zapamięta tę libację alkoholową 35-latek z Będzina. Mężczyzna pił razem ze swoim 26-letnim sąsiadem w mieszkaniu w jednym bloków przy ulicy 1 Maja. Gdy zabrakło napitku, młodszy kolega wyszedł po piwo do sklepu. Z powodu upływającego czasu i nieobecności kompana "od kieliszka" 35-latek postanowił go poszukać.

 (fot. Policja)

Nie wiadomo tylko, po co była mu potrzebna wiatrówka. Uzbrojony w strzelbę zjawił się przed drzwiami mieszkania 26-latka. Chciał sprawdzić, czy sąsiad przypadkiem nie ukrył się przed nim w swoim domu. Mężczyzna wycelował wiatrówkę w kierunku drzwi i oddał strzał.

d45sb3k

Jak się okazało po drugiej stronie stał 26-latek, a wystrzelony śrut po przebiciu wizjera trafił go prosto w oko. Mężczyzna szybko trafił na stół operacyjny, ale lekarzom nie udało się uratować uszkodzonego oka.

Sprawca postrzelenia szybko trafił w ręce będzińskich stróżów prawa. Został tymczasowo aresztowany. Mężczyzna może spędzić teraz za kratkami nawet 10 najbliższych lat.

d45sb3k

Podziel się opinią

Share

d45sb3k

d45sb3k
Więcej tematów