Trwa ładowanie...
d2ofg8d
d2ofg8d

Pijany 33-latek chciał strzelać do 12-letniej dziewczynki

Sochaczewscy policjanci zatrzymali pijanego 33-latka, który mierzył z wiatrówki do 12-latki. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Share
d2ofg8d

Dyżurny sochaczewskiej komendy policji odebrał dramatyczne zgłoszenie mieszkanki Sochaczewa. Kobieta poinformowała, że kilka chwil wcześniej do jej mieszkania próbował wejść nieznajomy mężczyzna.

Drzwi do mieszkania otworzyła 12-letnia córka kobiety. Mężczyzna wycelował w nastolatkę trzymanym w ręku karabinem. Gdy dziecko z krzykiem zatrzasnęło przed agresorem drzwi ten zaczął w nie walić kolbą i wykrzykiwać niezrozumiałe słowa.

Matka wystraszonej dziewczynki widziała przez wizjer mężczyznę z bronią, ale szybko odeszła od drzwi bojąc się, że padnie strzał, a pocisk przebije drzwi wejściowe.

d2ofg8d

Kobieta powiadomiła policję. W międzyczasie agresywny mężczyzna oddalił się spod jej mieszkania i trzymając w rękach karabin poszedł w kierunku mało uczęszczanej osiedlowej uliczki. Tam na brodatego mężczyznę z karabinem w ręku natknęła się spacerująca młoda mieszkanka Sochaczewa. Kobieta widząc, że nieznajomy mężczyzna zatrzymał się tuż przy niej i usiłuje skierować trzymany w ręku karabin w jej stronę zaczęła wzywać pomocy.

Głośny krzyk spowodował, że mężczyzna z bronią zaczął szybko się oddalać. Wystraszona kobieta próbowała zatrzymać przejeżdżające samochody jednakże bezskutecznie.

Telefonicznie skontaktowała się z rodziną i poinformowała policję.

Mężczyzna widząc zbliżających się policjantów odrzucił w śnieg broń i futerał i próbował oddalić się. Uniemożliwili mu to patrolowcy z Wydziału Prewencji, którzy powiadomieni o całym zdarzeniu penetrowali teren w poszukiwaniu zbiega. Mężczyzna został zatrzymany. Zabezpieczona przez policjantów broń okazała się wiatrówką z zamocowanym na niej celownikiem optycznym.

Zatrzymany mężczyzna to 33 letni Rafał G. mieszkaniec gminy Sochaczew. Badanie alkomatem pokazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Rafał G. trafił do aresztu. Prowadzone postępowanie wykaże przyczyny jego dziwnego zachowania. Za swój czyn stanie przed sądem - grożą mu 2 lata więzienia.

d2ofg8d

Podziel się opinią

Share
d2ofg8d
d2ofg8d
Więcej tematów