Trwa ładowanie...
d1mme0a
d1mme0a

Pijany 33-latek chciał strzelać do 12-letniej dziewczynki

Sochaczewscy policjanci zatrzymali pijanego 33-latka, który mierzył z wiatrówki do 12-latki. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1mme0a

Dyżurny sochaczewskiej komendy policji odebrał dramatyczne zgłoszenie mieszkanki Sochaczewa. Kobieta poinformowała, że kilka chwil wcześniej do jej mieszkania próbował wejść nieznajomy mężczyzna.

Drzwi do mieszkania otworzyła 12-letnia córka kobiety. Mężczyzna wycelował w nastolatkę trzymanym w ręku karabinem. Gdy dziecko z krzykiem zatrzasnęło przed agresorem drzwi ten zaczął w nie walić kolbą i wykrzykiwać niezrozumiałe słowa.

Matka wystraszonej dziewczynki widziała przez wizjer mężczyznę z bronią, ale szybko odeszła od drzwi bojąc się, że padnie strzał, a pocisk przebije drzwi wejściowe.

d1mme0a

Kobieta powiadomiła policję. W międzyczasie agresywny mężczyzna oddalił się spod jej mieszkania i trzymając w rękach karabin poszedł w kierunku mało uczęszczanej osiedlowej uliczki. Tam na brodatego mężczyznę z karabinem w ręku natknęła się spacerująca młoda mieszkanka Sochaczewa. Kobieta widząc, że nieznajomy mężczyzna zatrzymał się tuż przy niej i usiłuje skierować trzymany w ręku karabin w jej stronę zaczęła wzywać pomocy.

Głośny krzyk spowodował, że mężczyzna z bronią zaczął szybko się oddalać. Wystraszona kobieta próbowała zatrzymać przejeżdżające samochody jednakże bezskutecznie.

Telefonicznie skontaktowała się z rodziną i poinformowała policję.

Mężczyzna widząc zbliżających się policjantów odrzucił w śnieg broń i futerał i próbował oddalić się. Uniemożliwili mu to patrolowcy z Wydziału Prewencji, którzy powiadomieni o całym zdarzeniu penetrowali teren w poszukiwaniu zbiega. Mężczyzna został zatrzymany. Zabezpieczona przez policjantów broń okazała się wiatrówką z zamocowanym na niej celownikiem optycznym.

Zatrzymany mężczyzna to 33 letni Rafał G. mieszkaniec gminy Sochaczew. Badanie alkomatem pokazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Rafał G. trafił do aresztu. Prowadzone postępowanie wykaże przyczyny jego dziwnego zachowania. Za swój czyn stanie przed sądem - grożą mu 2 lata więzienia.

d1mme0a

Podziel się opinią

Share
d1mme0a
d1mme0a