Trwa ładowanie...

Pijana kobieta w zaawansowanej ciąży zaatakowała lekarza

Podczas jednej z interwencji w Wilkowicach w prywatnym domu policjanci odkryli, że opiekująca się 7-latkiem kobieta ma 2,5 promila alkoholu we krwi. Towarzyszyła jej 23-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży wraz z partnerem. Policjanci wezwali karetkę. Okazało się, że przyszła mama ma ponad 2 promile alkoholu, a podczas badania zaatakowała lekarza.

Pijana kobieta w zaawansowanej ciąży zaatakowała lekarzaŹródło: Pixabay.com
d2kphmb
d2kphmb

Policjanci udali się na interwencję po zgłoszeniu, iż w jednym z domów w Wilkowicach nietrzeźwa kobieta opiekuje się dzieckiem. W domu oprócz pijanej matki, przebywali dwaj mężczyźni i ciężarna kobieta, która była agresywna względem funkcjonariuszy.

Policjanci zdecydowali więc o wezwaniu karetki, by lekarze mogli ją zbadać. Niestety kobieta nie tylko naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariuszy, ale także zaatakowała lekarza karetki, który udzielał jej pomocy. Okazało się, że ma we krwi ponad 2 promilie alkoholu.

Wobec pijanej 38-letniej matki, która w stanie nietrzeźwości sprawowała opiekę nad dzieckiem, skierowana zostanie do sądu sprawa opiekuńcza, natomiast pozostałe osoby, otrzymały zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej lekarza oraz policjantów.

d2kphmb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kphmb
Więcej tematów