Trwa ładowanie...

Pijana kobieta w zaawansowanej ciąży zaatakowała lekarza

Podczas jednej z interwencji w Wilkowicach w prywatnym domu policjanci odkryli, że opiekująca się 7-latkiem kobieta ma 2,5 promila alkoholu we krwi. Towarzyszyła jej 23-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży wraz z partnerem. Policjanci wezwali karetkę. Okazało się, że przyszła mama ma ponad 2 promile alkoholu, a podczas badania zaatakowała lekarza.

Share
Pijana kobieta w zaawansowanej ciąży zaatakowała lekarza
Źródło: Pixabay.com
d2zesh8

Policjanci udali się na interwencję po zgłoszeniu, iż w jednym z domów w Wilkowicach nietrzeźwa kobieta opiekuje się dzieckiem. W domu oprócz pijanej matki, przebywali dwaj mężczyźni i ciężarna kobieta, która była agresywna względem funkcjonariuszy.

Policjanci zdecydowali więc o wezwaniu karetki, by lekarze mogli ją zbadać. Niestety kobieta nie tylko naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariuszy, ale także zaatakowała lekarza karetki, który udzielał jej pomocy. Okazało się, że ma we krwi ponad 2 promilie alkoholu.

Wobec pijanej 38-letniej matki, która w stanie nietrzeźwości sprawowała opiekę nad dzieckiem, skierowana zostanie do sądu sprawa opiekuńcza, natomiast pozostałe osoby, otrzymały zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej lekarza oraz policjantów.

d2zesh8

Podziel się opinią

Share
d2zesh8
d2zesh8
Więcej tematów