Trwa ładowanie...
d3jmjul

Piętnaście zastępów straży walczy z pożarem w Żorach. Kłęby czarnego dymu nad miastem

Około północy w Żorach przy ul. Kleszczowskiej wybuch pożar. Ogień zajął składowiska odpadów sztucznych firmy, zajmującej się recyklingiem. Budynek znajduje się poza teren mieszkalnym. Informację o zdarzeniu dostaliśmy od czytelnika na dziejesie.wp.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pożar składowiska odpadów tworzyw sztucznych w Żorach
Pożar składowiska odpadów tworzyw sztucznych w Żorach (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)
d3jmjul

Pożar wybuch w Żorach przy ul. Kleszczowskiej (woj. śląskie) około północy. Ogniem zajęło się składowisko odpadów firmy zajmującej się recyklingiem m.in. starych opon i wyrobów z gumy. Wysypisko ma powierzchnię ok. 1000 metrów kwadratowych. Wysokość obiektu to 5-6 m. Jak donosi czytelnik na dziejesie.wp.pl okoliczni mieszkańcy już wcześnie skarżyli się na "uciążliwego sąsiada", jednak nic to nie dało.

maps.google.pl
Podziel się

Jak informuje dziennikzachodni.pl o godz. 3.00 z ogniem walczyło 15 zastępów straży z okolicznych miejscowości i wciąż dojeżdżały kolejne. Przed godziną piątą sytuacja wciąż nie była opanowana. "Radio Zet" podaje, że w bezpośrednim sąsiedztwie budynku nie ma terenów mieszkalnych, więc nie była konieczna ewakuacja. Na ten moment nie ma informacji o jakichkolwiek poszkodowanych.

d3jmjul

Zobacz także: Kierowcy zmierzają do wulkanizacji. Kolejki są coraz dłuższe

Źródło: dziejesie.wp.pl /dziennikzachodni.pl/"Radio Zet"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jmjul

Podziel się opinią

Share

d3jmjul

d3jmjul
Więcej tematów