Trwa ładowanie...

PGZ: umowa z panem Misiewiczem rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. poinformowała na swojej stronie internetowej, że umowa z Bartłomiejem Misiewiczem została rozwiązana za porozumieniem stron. Rozwiązanie umowy - jak wynika z komunikatu PGZ, nastąpiło w środę, 12 kwietnia ze skutkiem natychmiastowym. "Rozwiązanie umowy o pracę nastąpiło na wniosek pana Bartłomieja Misiewicza, któremu nie przysługuje odprawa" - napisano.

PGZ: umowa z panem Misiewiczem rozwiązana ze skutkiem natychmiastowymŹródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
dqdctwl
dqdctwl

Wcześniej prezes PiS Jarosław Kaczyński podpisał decyzję zawieszającą w prawach członka PiS Bartłomieja Misiewicza - byłego rzecznika MON. W poniedziałek Misiewicz został pełnomocnikiem zarządu państwowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji w spółce.

"Rzeczpospolita" oraz "Fakt" podały informację o rzekomych zarobkach Misiewicza w PGZ. Według gazet miał on zarabiać 50 tys. zł miesięcznie za pracę w PGZ i mógł liczyć na służbowy samochód.

dqdctwl

Rzecznik PGZ Łukasz Prus stwierdził początkowo, że nie jest prawdą, iż miesięczne wynagrodzenie Misiewicza wynosi 50 tys. zł. Według niego, wynagrodzenie żadnego z pełnomocników zarządu spółki nie sięga tej kwoty.

Potem jednak na stronie internetowej PGZ pojawiła się informacja o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym.

Misiewicz wcześniej już pracował w PGZ; 31 sierpnia 2016 r. został powołany w skład jej rady nadzorczej.

dqdctwl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqdctwl
Więcej tematów