Trwa ładowanie...
d2g8pso
Nasz DziennikZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Petycje ws. pozbawienia Grossa orderu

Kancelaria Prezydenta zajmie się petycją o odebranie Orderu Zasługi RP amerykańskiemu publicyście Janowi Grossowi - informuje "Nasz Dziennik".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Petycje ws. pozbawienia Grossa orderu
(PAP, Fot: Grzegorz Jakubowski)
d2g8pso

Sprawa będzie rozpatrywana - poinformowało "NDz" Biuro Odznaczeń Kancelarii Prezydenta. I potwierdziło, że wpłynęła już pewna liczba petycji.

Petycja ma na celu mobilizację społeczną. Ludzie muszą wreszcie zobaczyć te systematyczne kłamstwa i oszczerstwa wobec Polski - podkreśla Maciej Świrski, prezes Reduty Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom, która zainicjowała akcję.

Jak dodaje Świrski, Gross to oszczerca wyjątkowo szkodliwy, który pod pozorem uprawniania pracy naukowej prowadzi kampanię zniesławień i zniewag przeciwko Polsce.

d2g8pso

Petycję ws. pozbawienia Grossa orderu sygnowało już ponad 15 tys. osób.

Zobacz także: Wszczęto śledztwo ws. słów Jana T. Grossa o Polakach

d2g8pso

Podziel się opinią

Share

d2g8pso

d2g8pso
Więcej tematów