Trwa ładowanie...
d1pggwu

Pedofil ze Stalowej Woli znów próbował wabić dzieci. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli skierowała akt oskarżenia przeciwko 40-letniemu Mariuszowi C. Mężczyzna dwukrotnie odsiadywał w więzieniu wyrok za czyny pedofilskie. Z ustaleń śledczych wynika, że recydywista złamał prawo po raz kolejny.
Share
Mariusz C. odsiedział już dwa wyroki
Mariusz C. odsiedział już dwa wyrokiŹródło: tarnobrzeg.po.gov.pl
d1pggwu

- Mariusz C., podając się za reportera jednej z ogólnopolskich gazet, proponował dziewczynkom zrobienie zdjęć. Próbował je zwabić do samochodu, oferując im różne gadżety, jak na przykład drobny sprzęt komputerowy - stwierdził w rozmowie z portalem echodnia.eu prokurator Adam Cierpiatka, szef Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli.

Żadna z nich nie skorzystała z zaproszenia. - Wszystkie uciekły - dodaje prok. Cierpiatka. Mężczyznę namierzono dopiero wtedy, gdy prokuratura zezwoliła na publikację jego wizerunku. Media, w tym WP, przekazały informację o pedofilu. Wtedy do prokuratury zgłosili się rodzice trzech dziewczynek, które były przez niego zaczepiane.

d1pggwu

Biegły psycholog potwierdził prawdziwość słów dzieci. Mężczyźnie zarzucono usiłowanie podstępnego doprowadzenia nieletnich do czynności seksualnej oraz złamanie zakazu zbliżania się do osób poniżej 15 roku życia. Kilka miesięcy wcześniej Mariusz C. usłyszał zarzut podżegania do wykonania podstępem nagich zdjęć osoby małoletniej, fałszywego oskarżenia oraz fałszywych zeznań dokonanych w warunkach recydywy.

Zatrzymanie podejrzanego o gwałt na 8-latce

Źródło: echodnia.eu

d1pggwu

Podziel się opinią

Share
d1pggwu
d1pggwu
Więcej tematów