Trwa ładowanie...
d36zbsn

Prokuratura prosi o pomoc. Chodzi o pedofila

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli szuka świadków, którzy między lipcem 2016 r. a kwietniem 2017 r. widzieli Mariusza C. "rozmawiającego lub nawiązującego w inny sposób kontakt z małoletnimi poniżej 15 roku życia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz C.
Mariusz C. (tarnobrzeg.po.gov.pl, Fot: Prokuratura Okręgowa)
d36zbsn

Jak ustaliła prokuratura, pierwszymi ofiarami Mariusza C. były dzieci jego znajomych. W 2002 r. został za to skazany na pięć lat pozbawienia wolności. Po kilku miesiącach od wyjścia z więzienia zaczepiał 10-letniego chłopca. Pokazywał mu materiały pornograficzne i wykorzystał go seksualnie. Znów usłyszał wyrok 10 lat więzienia.

Mariusz C. wyszedł z więzienia w lipcu ubiegłego roku. Prokuratura w Stalowej Woli podejrzewa, że ponownie skrzywdził dzieci. Miał podżegać do wykonania podstępem nagich zdjęć małoletniej oraz składać fałszywe zeznania.

d36zbsn

Proszą o kontakt telefoniczny

"Zgodnie z wyrokiem m.in. za wielokrotne wykorzystanie seksualne małoletniego, na Mariusza C. nałożony został obowiązujący aktualnie zakaz przebywania w środowiskach małoletnich i miejscach przebywania małoletnich, a także zakaz kontaktowania się z małoletnimi poniżej lat 15. Z uwagi na ważny interes społeczny Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli wyraził zgodę na ujawnienie wizerunek Mariusza C." - czytamy w piśmie prokuratury.

Osoby, które widziały mężczyznę we wskazanym terminie, proszone są o kontakt z Prokuraturą Rejonową w Stalowej Woli: tel. 15 840 27 00, bądź Komendą Powiatową Policji w Stalowej Woli: tel. 15 877 33 10.

d36zbsn

Podziel się opinią

Share
d36zbsn
d36zbsn
Więcej tematów