Trwa ładowanie...
d2ww364
d2ww364

Pedofil zatrudnił się jako opiekun i zgwałcił pięciolatkę

Pedofil zatrudnił się w charakterze opiekuna do dziecka i zgwałcił pięciolatkę, ponieważ państwowe służby w Wielkiej Brytanii nie poinformowały matki dziewczynki o kryminalnej przeszłości mężczyzny - czytamy na stronie "Daily Mail".
Share
d2ww364

Mężczyzna został w przeszłości skazany na sześć lat więzienia za przestępstwa na tle seksualnym, miał również sądowy zakaz kontaktów z dziećmi. Aktualnie znajdował się pod dwuletnim nadzorem policji i kuratora za posiadanie dziecięcej pornografii.

Pomimo tego matka pięcioletniej dziewczynki powierzając jego opiece swoje dziecko nie miała pojęcia o kryminalnej przeszłości mężczyzny. Brytyjska opinia publiczna winę zrzuciła na funkcjonariuszy policji i kuratora, którzy nadzorując pedofila nie poinformowali kobiety o zagrożeniu.

Krytykowane służby posypały głowę popiołem - wyraziły publicznie żal z zaistniałej sytuacji, przeprosiły rodzinę dziewczynki i obiecały, że nigdy już nic podobnego nie będzie mieć miejsca.

"Daily Mail" powołując się na jeden z państwowych raportów podkreśla, że poszukiwanie i dzielenie się informacją na temat pedofilów jest podstawowym elementem efektywnej ochrony dzieci przed molestowaniem.

d2ww364

Podziel się opinią

Share
d2ww364
d2ww364
Więcej tematów