Trwa ładowanie...
ycipk-42ewxx

Pawłów. Tragiczny wypadek: 1 osoba nie żyje, 6 jest rannych

W miejscowości Pawłów w woj. świętokrzyskim zderzyły się czołowo dwa auta: opel i audi. Jedna osoba zginęła na miejscu, sześć jest rannych. Audi jechało pięć osób, które wracały z imprezy urodzinowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwa samochody zderzyły się w Pawłowie w świętokrzyskim
Dwa samochody zderzyły się w Pawłowie w świętokrzyskim (OSP Pawłów)
ycipk-42ewxx

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi, około godziny 5 rano. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku - informuje tvn24.pl.

Oplem podróżowały dwie osoby. Pasażer auta zginął na miejscu. Kierująca samochodem kobieta z urazami rąk została przewieziona do szpitala.

Audi jechało pięć osób - dwóch mężczyzn i trzy kobiety w wieku od 18 do 23 lat. - Jedna osoba została przewieziona do szpitala przytomna, kolejne były nieprzytomne, bądź półprzytomne - relacjonował tvn24. pl dyżurny starachowickiej strażak. - Wszyscy mieli otwarte złamania - dodał.

ycipk-42ewxx

Siła zderzenia była bardzo duża. Strażacy, by wydobyć rannych z auta musieli użyć sprzetu hydraulicznego.

Jak poinformował starszy sierżant Paweł Kusiak ze starachowickiej policji, pasażerowie audi wracali z imprezy urodzinowej. Na razie nie wiadomo, czy osoba, która kierowała samochodem była trzeźwa. Jest w szpitalu. Lekarze określają jej stan jako ciężki.

ycipk-42ewxx

Źródło: starachowice-net.pl, tvn24.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-42ewxx

ycipk-42ewxx
ycipk-42ewxx