Trwa ładowanie...
d1b5bfp

Patryk Jaki przeprosił posła PO za słowa o agencji towarzyskiej

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego z PO. Chodzi o słowa, które padły z trybuny sejmowej w 2016 r., a dotyczyły rzekomego prowadzenia przez posła Platformy agencji towarzyskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki przeprosił za słowa sprzed ponad trzech lat
Patryk Jaki przeprosił za słowa sprzed ponad trzech lat (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d1b5bfp

Patryk Jaki przeprosił posła opozycji w oświadczeniu, bo tak strony sporu uzgodniły w ramach ugody i wycofania wzajemnych roszczeń.

"Ja, Patryk Jaki oświadczam niniejszym, że nieprawdziwe były informacje, że Pan poseł Robert Kropiwnicki prowadził agencję towarzyską, wobec czego wyrażam żal, ubolewanie i przepraszam w związku ze słowami, których użyłem w dniu 28 stycznia 2015 r. w trakcie posiedzenia Sejmu VIII Kadencji” - napisał wiceszef resortu sprawiedliwości w oświadczeniu, które przytacza PAP.

Jaki mówił o rzekomej agencji w mieszkaniu Roberta Kropiwnickiego trzy lata temu podczas sejmowej debaty nad ustawami dotyczącymi zmian w prokuraturach.

d1b5bfp

- Sytuacja jest trudna, bo poseł Kropiwnicki wychodzi na mównicę i mówi wielokrotnie o standardach. Problem polega na tym, że mieszkańcy okręgu pana posła Kropiwnickiego skarżą się, że pan poseł Kropiwnicki w swoim mieszkaniu prowadzi agencję towarzyską - mówił wówczas Jaki.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Michał Kamiński po konwencji PiS: porażka zajrzała im w oczy

d1b5bfp

Podziel się opinią

Share

d1b5bfp

d1b5bfp
Więcej tematów