Trwa ładowanie...

Pan Łukasz Warzecha poskarżył się na ofertę T-Mobile. Internet ruszył na pomoc panu dziennikarzowi

Zaczęło się od publicznej skargi na ofertę T-Mobile. Okazało się, że firma nie zaproponowała panu Łukaszowi Warzesze żadnych bonusów związanych z wieloletnim korzystaniem z usług. Teraz na pomoc panu klientowi ruszyli internauci i koledzy z redakcji.

Share
Pan Łukasz Warzecha poskarżył się na ofertę T-Mobile. Internet ruszył na pomoc panu dziennikarzowi
Źródło: Forum
d2uzd0t

Możliwe, że skarga pana Łukasza była całkowicie zasadna. Dotyczyła przecież - jak sam pan redaktor podkreślił - 20-letniej przygody z siecią i braku atrakcyjnej oferty dla tak wiernego pana klienta. Uwagę zwrócił jednak dalszy ciąg dyskusji między panem redaktorem a siecią, w którym rozważano jak należy zwracać się do siebie w sieci. Zgodnie z zasadami tzw. netykiety w internecie wszyscy zwracają się do siebie na ty. Takiej formy nie życzył sobie jednak pan Warzecha.

Trzeba uczciwie przyznać, że pan dziennikarz potrafi śmiać się z siebie. Sam udostępnił zdjęcie z redakcji Radia dla Ciebie, w którym koledzy pana Warzechy pozostawili specjalnie podpisany cukier. Ciekawszą propozycję zaprezentował jednak inny użytkownik Twittera. Okazuje się, że Mozilla przygotowuje specjalną wersję przeglądarki Firefox dla pana redaktora. Wygląda obiecująco.

d2uzd0t

Podziel się opinią

Share
d2uzd0t
d2uzd0t
Więcej tematów