Trwa ładowanie...
d1jlufg

Oszczędności życia poddał recyklingowi, przez pomyłkę

Dramat mężczyzny, który oddał do recyklingu oszczędności swojego życia. Pieniądze trzymał w kartonach po butach, ale o tym zapomniał, więc oddał je na makulaturę. Jak się okazało, miał ogrom szczęścia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oddał blisko 23 tys. dolarów do recyklingu. Zapomniał, że trzyma je w kartonach po butach
Oddał blisko 23 tys. dolarów do recyklingu. Zapomniał, że trzyma je w kartonach po butach (Recology Humboldt County)
d1jlufg

Mieszkaniec Ashland w stanie Oregon w USA musiał być niezwykle roztargniony, gdy wyrzucał kartony po butach. Najwyraźniej zapomniał, że przechowywał w nich oszczędności życia - dokładnie 23 tys. dolarów, czyli niespełna 90 tys. zł. Jak podaje "Fakt", nim się zorientował, kartony były już w drodze do zakładu recyklingu Recology w hrabstwie Humboldt.

Czytaj też: Pieniądze spadły z nieba. 175 tys. dolarów w gotówce

Firma obsługuje mieszkańców Waszyngtonu, Orgeonu i Kalifornii - łącznie ponad milion domów. To bezmiar śmieci, choć podobne przypadki musiały się już zdarzać, bo pracowników firmy uczulono, by baczną uwagę zwracali właśnie na kartony po butach. Mimo że, jak podkreśla dyrektor generalna zakładu Lindy Wise, szanse na znalezienie były niewiele większe, niż igły w stogu siana, tym razem się udało.

Czytaj także: Chciał dostać wizę do USA. Źle kliknął i dostał dożywotni zakaz

d1jlufg

Było o włos od "tragedii", pudełka były już na taśmie w sortownii, na ostatniej prostej do niszczarki. Jednak w odpowiednim momencie jeden z pracowników dostrzegł pudło po butach, dzięki jego spostrzegawczości udało się odzyskać 22 940 dolarów. Właściciel zguby musiał przejechać ponad 320 km, by odebrać gotówkę.

Obejrzyj: Stewardesa miała naprawdę dość. Oto co zrobiła

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1jlufg

Podziel się opinią

Share

d1jlufg

d1jlufg
Więcej tematów