Trwa ładowanie...
d1qnv2c

Ostrzeżenie dla dwóch województw. Zobacz najnowszą prognozę pogody

- Ostrzeżenia I stopnia w województwie pomorskim i zachodniopomorskim spowodowane silnymi powiewami wiatru - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostrzeżenia I stopnia spowodowane silnymi powiewami wiatru
Ostrzeżenia I stopnia spowodowane silnymi powiewami wiatru (flickr.com, Fot: dareangel_2000)
d1qnv2c

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami opady deszczu, w górach powyżej 800 m n.p.m. śniegu, a w dolinach karpackich miejscami również opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na Pomorzu prognozowana suma opadów do 15 mm.

Temperatura maksymalna od 4°C, 5°C na wschodzie do 8°C, 9°C na zachodzie i na wybrzeżu. Wiatr umiarkowany i dość silny, a na wybrzeżu dość silny i silny, porywisty, zachodni.

Na zachodnim wybrzeżu średnia prędkość wiatru od 30 km/h do 45 km/h, a na wschodnim od 30 km/h do 55 km/h. Wiatr w porywach do 65 km/h, a na wybrzeżu do 80 km/h. Wysoko w górach wiatr w porywach do 100 km/h, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

d1qnv2c

W nocy zachmurzenie duże, na południowym zachodzie większe przejaśnienia. Miejscami, zwłaszcza we wschodniej połowie kraju i na wybrzeżu opady deszczu, w Karpatach powyżej 800 m n.p.m. zanikające opady śniegu.

Temperatura minimalna przeważnie od 2°C do 5°C, na Pomorzu od 5°C do 7°C, a w rejonach podgórskich od -2°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu umiarkowany i dość silny, porywisty, zachodni.

Wiatr w porywach na północy i wschodzie do 55 km/h, nad morzem do 70 km/h. Wysoko w górach porywy wiatru do 80 km/h, powodujące zamiecie śnieżne.

d1qnv2c

Podziel się opinią

Share
d1qnv2c
d1qnv2c
Więcej tematów