Trwa ładowanie...

Ostra kłótnia w TVN24. "Posłanka, jak moja żona, słyszy co chce"

Mocne słowa padły na antenie TVN24 w programie "Kropka nad i" u Moniki Olejnik. W pewnym momencie poseł Lewicy Marek Dyduch posprzeczał się posłanką Barbarą Nowacką. Parlamentarzystka nazwała wypowiedzi Dyducha "seksistowskimi".

Share
Ostra kłótnia w TVN24. "Posłanka, jak moja żona, słyszy co chce"
Ostra kłótnia w TVN24. "Posłanka, jak moja żona, słyszy co chce"Źródło: East News, Fot: Jakub Kaminski
d3gtj0v

Ostra kłótnia na antenie TVN24 w programie "Kropka nad i". W środę 12 maja gośćmi Moniki Olejnik był poseł Lewicy Marek Dyduch, a także posłanka KO Barbara Nowacka.

Kłótnia w TVN24. Dyduch: jesteście tak skrajni, że nie potraficie negocjować

Słowne przepychanki rozpoczął trwający wewnątrz opozycji spór o poparcie przez Lewicę ratyfikacji ustawy o Zasobach Własnych UE, z której pochodzić będą m.in. środki na Fundusz Odbudowy.

d3gtj0v

- Zdumiona jestem, że tak doświadczeni politycy (...) poszli negocjować i negocjowali na cudzych zasadach - mówiła w TVN24 Barbara Nowacka.

Marek Suski się zdenerwował. Padło pytanie o Jarosława Kaczyńskiego

Na te słowa poseł Marek Dyduch wprost przypomniał parlamentarzystce, że Koalicja Obywatelska nawet nie rozpoczęła negocjacji z rządem Prawa i Sprawiedliwości. - A wyście nawet nie usiedli do stołu, bo jesteście tak wściekli (...), tak zawzięci, tak skrajni, że nie potraficie negocjować - ocenił Dyduch.

Barbara Nowacka próbowała postawić na swoim twierdząc, że "można było więcej wynegocjować", a Koalicji Obywatelskiej zależy, "by pienądze z UE trafiły do wszystkich ludzi".

d3gtj0v

TVN24. Marek Dyduch do Barbary Nowackiej: pani trajkocze

Tu nagle nastąpił zwrot w rozmowie, który doprowadził do poważnej kłótni, a finalnie do oskarżeń ze strony Barbary Nowackiej wobec posła Lewicy o "seksistowskie wypowiedzi".

- Pani tak, jak moja żona, słyszy tylko to, co chce. Pani trajkocze - powiedział poseł Marek Dyduch do Barbary Nowackiej.

- Pana zachowanie jest seksistowskie - odpowiedziała z kolei posłanka Koalicji Obywatelskiej.

Kłótnia w TVN24. Oburzenie w sieci. "Współczuję spotkania z małżonką"

Słowa posła Lewicy wywołały spore oburzenie w sieci, zwłaszcza po stronie polityków związanych z obozem Koalicji Obywatelskiej.

d3gtj0v

"Może nie wszystkie Marki to fajne chłopaki, ale nadal znam paru całkiem znośnych. Za obu lewicowych kolegów mogę się tylko znacząco zarumienić. Jednemu nawet trochę współczuję spotkania z małżonką" - napisał w mediach społecznościowych Marek Belka.

"'Pani tak, jak moja żona, słyszy tylko to, co chce' - poseł Mark Dyduch do Barbary Nowackiej. No, chyba żona posła Dyducha stanie się od dzisiaj jedną z najbardziej znanych kobiet w Polsce. Zwłaszcza, iż dodał jeszcze do B. Nowackiej, że… trajkocze. Hym..." - napisał na Twitterze Adam Sznejfeld.

"Kiedy mężczyzna chce obrazić kobietę, to mówi 'trajkocze', 'jazgocze'. Tym razem chamstwem popisał się poseł Lewicy - Marek Dyduch. Lewicowe wartości - seksizm?" - dodała z kolei posłanka Katarzyna Lubnauer.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3gtj0v

Podziel się opinią

Share
d3gtj0v
d3gtj0v
Więcej tematów