ycipk-kcb4oc

Orneta. Partnerska kłótnia skończyła się dachowaniem

Do niebezpiecznego wypadku doszło w sobotę na drodze między Ornetą, a Lidzbarkiem (woj. warmińsko-mazurskie). Pasażer intensywnie kłócił się ze swoją partnerką. W pewnym momencie 40-latek zaciągnął hamulec ręczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orneta (woj. warmińsko-mazurskie). Kłótnia partnerów zakończyła się dachowaniem
Orneta (woj. warmińsko-mazurskie). Kłótnia partnerów zakończyła się dachowaniem (Policja, Fot: Policja Warmińsko-Mazurska)
ycipk-kcb4oc

Samochód wylądował w rowie kilka minut po godzinie 20. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że między kierującą golfem 51-latką a jej 40-letnim partnerem wybuchła kłótnia Mężczyzna domagał się zatrzymania pojazdu na poboczu, jednak kobieta tego nie uczyniła. Zdenerwowany partner zaciągnął za hamulec ręczny. Auto wpadło w poślizg, którego 51-latka nie była w stanie opanować.

Policja
Podziel się
ycipk-kcb4oc

Choć wypadek wyglądał groźnie, nikomu na szczęście nic się nie stało. W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że pasażer (mieszkaniec powiatu mrągowskiego) był pijany. 40-latek za spowodowanie zagrożenia niebezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Policja warmińsko-mazurska

ycipk-kcb4oc

Zobacz także: Sekielski: ofiary rozklejały się na planie. Wszystko poprzedzały godziny rozmów

ycipk-kcb4oc
ycipk-kcb4oc