Qaqwqwrqw

"Opowiada dowcipy i poklepuje". George H.W. Bush oskarżony o molestowanie

Były prezydent, 93-letni obecnie George H.W. Bush został oskarżony o molestowanie seksualne przez aktorkę Heather Lind. Bush za pośrednictwem swojego rzecznika złożył wyrazy ubolewania i przekazał swoją interpretację incydentu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bush od 5 lat porusza się na fotelu inwalidzkim. Według rzecznika z tego powodu "jego ręce znajdują się poniżej talii osób, z którymi się fotografuje"
Bush od 5 lat porusza się na fotelu inwalidzkim. Według rzecznika z tego powodu "jego ręce znajdują się poniżej talii osób, z którymi się fotografuje" (PAP/EPA, Fot: Larry W. Smith)
Qaqwqwrqw

"Dotykał mnie i opowiedział nieprzyzwoity żart"

34-letnia Heather Lind napisała na Instagramie, że obserwując H.W. Busha, który niedawno wziął udział wraz z czterema innymi byłymi prezydentami w koncercie charytatywnym, przypomniała sobie incydent z 2014 roku.

Wówczas podczas imprezy promocyjnej, w której wzięła udział razem H.W. Bushem, miał on zachować się wobec niej niestosownie.

Qaqwqwrqw
PAP/EPA/Hubert Boest
Podziel się

"Nie podał mi ręki, dotykał mnie z tyłu ze swojego fotela na kołach i opowiedział mi nieprzyzwoity żart. Jego żona Barbara Bush stała obok. Później podczas sesji zdjęciowej dotknął mnie znowu" - napisała Lind.

Wszytko co chcielibyście wiedzieć o Donaldzie Trumpie, ale boicie się zapytać

Qaqwqwrqw

"Prezydent szczerze przeprasza"

Rzecznik byłego prezydenta Jim McGrath opublikował oświadczenie, w którym starał się wyjaśnić, iż postępowanie Busha było po prostu podyktowane chęcią wprowadzenia lżejszej atmosfery i ułatwienia kontaktów z nim osobom, które mogłyby czuć się skrępowane jego niepełnosprawnością.

"Czasami aby wprowadzić lżejszą atmosferę prezydent opowiada dowcipy i poklepuje kobiety. Prezydent szczerze przeprasza wszystkie osoby, który mogły czuć się urażone" - oświadczył rzecznik.

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw