Trwa ładowanie...

"Ona odejdzie w kącie ciemnego boksu". Elzie da się jeszcze pomóc

"Ona odejdzie. Odejdzie w samotności, w kącie ciemnego boksu" - suczka Elza jest jednym z wielu porzuconych psów, ale to jej historia roznosi się teraz lotem błyskawicy. Internautom trudno przejść obok niej obojętnie. Te święta mogą być bowiem jej ostatnimi.

"Ona odejdzie w kącie ciemnego boksu". Elzie da się jeszcze pomóc Źródło: Facebook / Druga Szansa
d3azs91
d3azs91

"Elza już nie pamięta co to znaczy kochająca dłoń i bezpieczny sen. Zapomniała, jak to jest być kochaną. A może nigdy nie wiedziała? Przecież, gdyby ktoś ją kochał to by jej nie wyrzucił, nie zadawał bólu, nie skazywał na powolne umieranie za murami schroniska [w Bielsku Białej – red.]" – czytamy w poruszającym poście na Facebooku. I oglądamy Elzę, suczkę, która potrzebuje bliskości człowieka.

Stan Elzy jest daleki od dobrego, dowiadujemy się, że ma coraz mniejsze szanse na przeżycie w schronisku. Nikt nie poświęca jej zbyt wiele uwagi jako doświadczonemu przez życie psu. Może nie dożyć kolejnej zimy. "Jeśli nie uda się jej znaleźć domu, mogą to być jej ostatnie święta" – podkreślają autorzy strony "Druga Szansa", gdzie publikują historie zostawionych samym sobie zwierząt. W tej chwili trwają dramatyczne poszukiwania nowego właściciela dla Elzy. "Bije w niej takie samo serce, jak w każdym z nas" – brzmi apel o pomoc. Po dobie filmik z Elzą wyświetlono 2 tys. razy, udostępniono ponad 100.

d3azs91
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3azs91
Więcej tematów