WP

Ominęła rogatki, wjechała pod pociąg

W czwartek na przejeździe kolejowym w Kotuniu (woj. mazowieckie) doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy minął opuszczone rogatki i wjechał wprost pod pociąg relacji Chełm-Bydgoszcz. 82-letnia kobieta, która kierowała autem, zginęła na miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta wjechała autem pod pociąg
Kobieta wjechała autem pod pociąg (Policja)
WP

Tragiczne wypadki na przejazdach kolejowych nie powstrzymują kolejnych kierowców przed ryzykownym wjazdem na tory. Do takiej sytuacji doszło w czwartek ok. godz. 14.30 na przejeździe kolejowym w Kotuniu. Jak podaje mazowiecka policja w komunikacie, kierująca volkswagenem golfem zignorowała sygnały dźwiękowe i świetlne, zapowiadające pojawienie się pociągu, ominęła opuszczone rogatki i wjechała wprost pod lokomotywę.

Pociąg jechał z dużą prędkością i kobieta nie miała szansy na uniknięcie zderzenia. Przez jakiś czas samochód był wleczony przez maszynę. 82-latka jechała sama. Chociaż nie dawała oznak życia, na miejsce wypadku wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, nie udało się jej uratować. Nikt z pasażerów pociągu nie doznał obrażeń.

Źródło: Policja

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP