Trwa ładowanie...
dc4kv76

Olsztyn. Zderzenie ciężarówek na S16. Droga na Warszawę zablokowana

Droga S16 jest zablokowana po tym, jak dwie ciężarówki zderzyły na obwodnicy Olsztyna. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Na miejscu pracuje policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olsztyn. Wypadek na S16. Droga na Warszawę jest zablokowana
Olsztyn. Wypadek na S16. Droga na Warszawę jest zablokowana (Policja)
dc4kv76

Do zdarzenia doszło około godziny 7.30 na fragmencie drogi S16, będącym obwodnicą Olsztyna.

Olsztyn. Wypadek na S16

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarową scanią najechał na tył unieruchomionego innego pojazdu ciężarowego, który uległ awarii" - informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie na Twitterze.

dc4kv76

Na zdjęciach opublikowanych przez policję z Olsztyna widać, oba pojazdy oparte o barierki przy drodze S16. Kabina jednej z ciężarówek wbiła się w barierę energochłonną. Na drodze jest rozsypany także ładunek, który przewoziły oba pojazdy.

Zobacz też: Wyborów 10 maja nie będzie. Kto kogo ograł?

Olsztyn. Droga S16 zablokowana

Jak informuje KMP Olsztyn, w nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. "Na skutek zdarzenia na drogę rozsypał się przewożony ładunek. Droga w tym miejscu jest zablokowana" - relacjonują policjanci.

dc4kv76

Według informacji funkcjonariuszy, utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Kierowcy, którzy poruszają się po obwodnicy Olsztyna, kreowani są z drogi S16 na objazd. Ten policjanci wytyczyli drogą K35 przez węzeł Pieczewo.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

dc4kv76

Podziel się opinią

Share

dc4kv76

dc4kv76
Więcej tematów