Trwa ładowanie...
d4ev0fx
Okradli sklep jubilerski w Kościanie. Policja opublikowała nagranie kradzieży

Okradli sklep jubilerski w Kościanie. Policja opublikowała nagranie kradzieży

Policja poszukuje sprawców kradzieży, do której doszło w sklepie jubilerskim w Kościanie. Na opublikowanym nagraniu widać, jak kobieta kradnie trzy złote łańcuszki o wartości 10 tys. zł. Kobiecie towarzyszyły cztery inne osoby, w tym mały chłopiec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4ev0fx

Do kradzieży doszło 25 września w jednym ze sklepów jubilerskich w Kościanie. Na opublikowanym nagraniu z kamery monitoringu widać, że najpierw do środka weszli mężczyzna, kobieta i towarzyszący im mały chłopiec. Po chwili do środka weszło kolejnych dwóch mężczyzn.

W pewnym momencie widać, że gdy mężczyźni odwrócili uwagę sprzedawczyni, kobieta zabrała coś spod lady. Po chwili wszyscy niezatrzymywani przez nikogo opuścili sklep. Okazało się, że kobieta ukradła trzy złote łańcuszki, których wartość oszacowano na 10 tys. zł.

d4ev0fx

- Wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunki ludzi zarejestrowanych przez monitoring, prosimy o kontakt z policją w Kościanie pod numerami telefonu 65-51-16-200 i 65-51-16-278 czynnymi w godzinach od 7.30 do 15.30 lub pod numerem 997 czynnym całą dobę – apeluje Artur Ustasiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4ev0fx

Podziel się opinią

Share
d4ev0fx
d4ev0fx
Więcej tematów