Trwa ładowanie...
d3k9k9o

Okładki tygodników. Każdy znajdzie dla siebie coś przerażającego

W tym tygodniu wydawcy tygodników postanowili Polaków straszyć na różne sposoby. Dwa periodyki mówią o obawach w polityce, a jeden o groźbie nagłej śmierci. Gwiazdą kiosków został Grzegorz Schetyna, który trafił aż na dwie okładki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okładka najnowszego wydania tygodnika "DoRzeczy"
Okładka najnowszego wydania tygodnika "DoRzeczy" (Twitter)
d3k9k9o

Z przezroczystych urn wyborczych na czytelników spoglądają Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer. To "DoRzeczy" ostrzega przed intrygą anty-PiS-u tłumacząc, że opozycja straszy fałszowaniem wyborów przez władzę w obawie przed porażką przy urnach. Jeżeli to nie wystarczy, to Ziemkiewicz i Żyszkiewicz postraszą troszkę rosnącą liczbą imigrantów w Polsce.

Z kolei "Sieci" zwracają uwagę na wywiad Jacka i Michała Karnowskich z prezes Trybunału Konstytucyjnego Julią Przyłębską. Rozmówczyni odkreśla, że nie da się zastraszyć groźbach. Wywiad ma ujawniać "kto chce wywołać anarchię w kraju". Przekaz okładki osłabia stwierdzenie, że wywiad jest "mocny", jakby autorzy nie dowierzali czytelnikom, którzy mogliby sami wyrobić sobie zdanie o wadze słów Julii Przyłębskiej.

"Wprost" nie straszy politycznymi kataklizmami, tylko nagłą śmiercią. Dla odmiany z okładki dowiadujemy się, że "co trzeci Polak jest chory na serce". Dolegliwości te nie omijają także znanych i lubianych rodaków, w tym aktorów, dziennikarzy, a nawet sportowców. Obecność Justyny Kowalczyk wśród ludzi cierpiących na serce zaskakuje. Jeżeli rzeczywiście z tygodnika można dowiedzieć się, jak uniknąć zawału i nie skrócić sobie życia, to na pewno warto po niego sięgnąć.

Tylko "Newsweek" w tym tygodniu nie straszy czytelników. Tutaj Grzegorz Schetyna uśmiecha się stojąc obok Barbary Nowackiej. Robert Biedroń dosłownie pobladł w oderwaniu od pozostałych polityków. "Newsweek" obiecuje wyjaśnić, dlaczego Barbara Nowacka dokonała politycznego transferu i połączyła siły z szefem Platformy Obywatelskiej określanym jako jedyny lider, z którym "da się robić skuteczną politykę".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3k9k9o

Podziel się opinią

Share

d3k9k9o

d3k9k9o
Więcej tematów