Trwa ładowanie...

Okładki tygodników. Katastrofa klimatyczna w "Newsweeku", nowy film Vegi we "Wprost"

"Wprost" ujawnia, że nowy film Patryka Vegi dotknie nie tylko polityków PiS. Dostanie się także tym z opozycji. "Newsweek" wyjaśnia, co stanie się z Ziemią, jeśli klimat będzie dalej się ocieplał, a tygodnik "Sieci" zastanawia się "czy Gdańsk chce do Niemiec"

Share
Okładki tygodników. Katastrofa klimatyczna w "Newsweeku", nowy film Vegi we "Wprost"Źródło: wprost.pl
d1k59do

- "Polityka” to film misyjny i chcę ten film zrobić bardziej jako człowiek, obywatel niż jako reżyser czy biznesmen. Rozmawiając z politykami, utwierdziłem się w przekonaniu, że każdy polityk po kilku latach pracy staje się socjopatą. Władza deprawuje - mówi w rozmowie z "Wprost" Patryk Vega. Zdradza też, że przed premierą "Polityki” nie mogą spać spokojnie ani rządzący, ani politycy opozycji.

W tygodniku znajdziemy też materiał o zaciętym pojedynku sztabów wyborczych najważniejszych formacji politycznych. Przeczytamy też wywiad z Adamem Bielanem, który wyznał, że chciałby, aby fotel premiera objął Jarosław Kaczyński. Jest w nim również tekst o "Rzeczniku ciągłych nieporozumień", czyli rzeczniku praw dziecka Mikołaju Pawlaku.

Okładka najnowszego "Newsweeka" przypomina, że nadciąga, a właściwie już się rozpoczęła, katastrofa. Chodzi o zmiany klimatyczne związane z globalnym ociepleniem. Tygodnik szuka odpowiedzi na pytania, co się stanie, jeśli klimat nadal będzie się ocieplał i ile nas będzie to kosztować.

d1k59do

Dziennikarze "Newsweeka" postarają się też znaleźć odpowiedź na pytanie "Jak pokonać Kaczyńskiego i odsunąć PiS od władzy?".

Na okładce „Sieci” tytuł "Czy Gdańsk chce do Niemiec?". "Dlaczego opozycja kultywuje tradycję Wolnego Miasta Gdańska? Dlaczego tak mało tam troski o polskość?" - pytają autorzy reportażu "Wojna Gdańska z Polską" Marek Pyza, Andrzej R. Potocki i Marcin Wikło.

Temat Gdańska i kontrowersji związanych z Westerplatte porusza także Edyta Hołdyńska w rozmowie z Jarosławem Sellinem.

W najnowszym numerze "Sieci" przeczytamy także o proteście ekologicznym Ingi Zasowskiej.

Tygodnik "Do Rzeczy" okładkę poświęcił Adamowi Bodnarowi. "Rzecznik praw obywatelskich coraz częściej budzi kontrowersje, stając światopoglądowo po stronie lewicy. Kiedyś potrafił też działać wbrew swojemu środowisku politycznemu" - pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Rzecznik przywilejów lewicy”.

d1k59do

W tygodniku przeczytamy też tekst o najnowszym filmie Patryka Vegi oraz o sojuszu Polski z USA, który jak przekonuje Piotr Zychowicz, będzie kosztować nas miliardy.

d1k59do
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k59do
d1k59do
Więcej tematów