Trwa ładowanie...

Okładki tygodników. Andrzej Duda walczy w wyborach prezydenckich 2020

Wtorkowe wydanie tygodnika "Do Rzeczy" informuje, że prezydent rozpoczął już walkę o drugą kadencję. Z kolei "Sieci" publikuje nowe zdjęcia wraku i twierdzi, że ujawni "rosyjską tajemnicę" dotyczącą śledztwa smoleńskiego.

Share
Okładki tygodników. Andrzej Duda walczy w wyborach prezydenckich 2020
Źródło: twitter.com
di07es1

W najnowszym numerze tygodnik "Do Rzeczy" relacjonuje walkę prezydenta Andrzeja Dudy o drugą kadencję. Głowa państwa miała już wystartować z kampanią wyborczą. Na okładce widzimy również zapowiedź artykułu publicysty Rafała Ziemkiewicza, który ocenia, że "PiS się pogubił". Możemy również zobaczyć relację z gali w Zamku Królewskim i wręczenie nagród Strażnika Pamięci 2019.

"Sieci" publikuje 24 nowe, niepublikowane do tej pory zdjęcia wraku samolotu Tu-154M. Tygodnik twierdzi również, że ujawni "rosyjską tajemnicę o smoleńskim wraku, którego części mają być od lat trzymane w ukryciu". Dziennikarze dotarli do materiałów, które pokazują, co kryje się wewnątrz hangaru. Przeczytamy również o "pięciu sprawach, których Polacy nie wybaczą Donaldowi Tuskowi" oraz wywiad ze Stanisławem Piotrowiczem.

"Wprost" publikuje ranking najmłodszych polskich milionerów i zdradza "jak żyją, w co inwestują i na czym zbili fortunę" bogacze. Na okładce widać Roberta i Annę Lewandowskich oraz Sebastiana Kulczyka. W zestawieniu oprócz innych sportowców znalazł się również Piotr Szulczewski. W numerze Maciej Stuhr zdradza, dlaczego został abstynentem.

W "Newsweeku" głównym tematem jest "prawdziwa twarz" arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia. Tygodnik opisuje duchownego jako osobę "chciwą, arogancką, brutalną oraz żądną władzy". Tłumaczy, jak hierarcha "na którym ciąży tyle zarzutów zrobił tak błyskotliwą karierę w Kościele". Przeczytamy również dlaczego Donald Tusk zrezygnował z kandydowania w wyborach prezydenckich 2020 oraz jak Polacy bronią się przed smogiem.

Pierwszy zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" ma kandydata na prezydenta. Polityk KO protestuje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

di07es1

Podziel się opinią

Share
di07es1
di07es1
Więcej tematów