Trwa ładowanie...
d3ftcm0

Ojciec 17-latki wykastrował jej 57-letniego chłopaka

Rozwścieczony ojciec 17-latki nie mógł znieść, że obrała sobie za chłopaka 57-letniego mężczyznę. Poszedł więc do jego domu i wykastrował go za pomocą kuchennego noża - pisze serwis internetowy dziennika "The Daily Telegraph".

d3ftcm0
d3ftcm0

47-latek mieszkający w Bielefeld wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się, że jego córka jest w związku z mężczyzną o 40 lat od niej starszym. Najpierw poszedł na policję, ale funkcjonariusze tylko rozłożyli ręce twierdząc, że nie mają podstaw do interwencji.

Zatroskany ojciec nie dał jednak za wygraną. Wziął dwóch kolegów z fabryki, w której pracował i razem poszli do mieszkania "chłopaka" córki. Na miejscu mężczyzna został siłą zmuszony do zdjęcia spodni, a wtedy ojciec 17-latki wykastrował go za pomocą kuchennego noża - pisze "The Daily Telegraph".

57-latek był bliski wykrwawienia, ale zdołał zadzwonić na policję, co ocaliło mu życie. Sprawca okrutnego okaleczenia został oskarżony o usiłowanie zabójstwa, ale nie ujawnił tożsamości swoich kompanów.

- Powiedzieliście mi, że nie możecie go powstrzymać, więc ja to zrobiłem - powiedział policjantom 47-latek. - To był mój obowiązek jako ojca - oświadczył.

d3ftcm0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ftcm0
Więcej tematów