Trwa ładowanie...
d3mcxve
salon fryzjerski

Nowy serwis dla salonów fryzjerskich


MRM Worldwide stworzyła serwis zakupowy dla salonów fryzjerskich
należących do Programu Salon Expert L'Oréal Professionnel.

Share
d3mcxve

Serwis www.salonexpert.pl umożliwia dokonywanie przedstawicielom zrzeszonych salonów zakupy online produktów z oferty Programu Salon Expert.

Każdy salon posiada własne konto z aktualnym stanem punktów. Dzięki niemu może dokonywać wymiany swoich punktów na dowolne artykuły, szkolenia lub eventy. W każdej chwili może sprawdzić aktualną ofertę produktów, własną historię zamówień czy też skontaktować się z pracownikiem obsługi programu.

Poza dokonywaniem zamówień na produkty użytkownicy serwisu otrzymują materiały informacyjne, mogą zapisać się na szkolenia organizowane przez L'Oréal Professionnel.

d3mcxve

Już w tej chwili z serwisu www.salonexpert.pl korzystają praktycznie wszystkie salony fryzjerskie należące do programu Salon Expert.

"Dzięki serwisowi transakcyjnemu mogliśmy zrezygnować z uciążliwego przyjmowania zamówień w formie pisemnej. W znaczący sposób usprawniło to naszą pracę i przyniosło wymierne oszczędności zarówno w naszej firmie jak i naszym partnerom w salonach." - mówi Monika Kubiakowska, Merchandising & Visual Manager Salon Expert L'Oréal Professionnel.

d3mcxve

Podziel się opinią

Share
d3mcxve
d3mcxve
Więcej tematów