Trwa ładowanie...
d4ghugt

Nowe ustalenia ws. próby samospalenia się przed budynkiem KPRM

- Aktualnie badamy wiele hipotez dotyczących tego zdarzenia, jedną z nich są zaburzenia psychiczne mężczyzny - mówi w rozmowie z WP rzecznik Komendy Stołecznej Policji kom. Sylwester Marczak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna próbował podpalić się na terenie Łazienek Królewskich naprzeciwko budynku KPRM
Mężczyzna próbował podpalić się na terenie Łazienek Królewskich naprzeciwko budynku KPRM (Agencja Gazeta, Fot: Dariusz Borowicz)
d4ghugt

Przypomnijmy: we wtorek przed godziną 14 nieznany mężczyzna próbował się podpalić przed budynkiem KPRM w Alejach Ujazdowskich w Warszawie. - Mężczyzna został przewieziony do szpitala, przy wnoszeniu go do karetki był przytomny - zaznacza w rozmowie z WP kom. Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji.
Śledczy zabezpieczyli poza tym pojemnik z cieczą, która ma zostać przebadana laboratoryjnie.

Media informowały, że na miejscu znaleziono także kartki, które prawdopodobnie zostawiła ofiara. - Mogę potwierdzić, że kartki zostały zabezpieczone, obecnie trwa ich weryfikacja - stwierdził rzecznik w rozmowie.

d4ghugt

Stołeczna policja nadal pozostaje na miejscu zdarzenia. - Obecnie trwają jeszcze nasze działania, zabezpieczamy monitoring w pobliżu Łazienek Królewskich, przesłuchaliśmy także część świadków zdarzenia - mówił kom. Marczak.

Stołeczna straż pożarna ustaliła, żę mężczyzna po próbie samospalenia został ugaszony przez pracowników Kancelarii Prezesa rady Ministrów. - Udzieliliśmy mu pierwszej pomocy i przekazaliśmy poszkodowanego załodze pogotowia - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Warszawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ghugt

Zobacz także:Samospalenie przed Pałacem Kultury. Reporter WP był w Niepołomicach

d4ghugt

Podziel się opinią

Share

d4ghugt

d4ghugt
Więcej tematów