Trwa ładowanie...

Nowe ustalenia ws. próby samospalenia się przed budynkiem KPRM

- Aktualnie badamy wiele hipotez dotyczących tego zdarzenia, jedną z nich są zaburzenia psychiczne mężczyzny - mówi w rozmowie z WP rzecznik Komendy Stołecznej Policji kom. Sylwester Marczak.
Share
Mężczyzna próbował podpalić się na terenie Łazienek Królewskich naprzeciwko budynku KPRM
Mężczyzna próbował podpalić się na terenie Łazienek Królewskich naprzeciwko budynku KPRM Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Dariusz Borowicz
d320l0l

Przypomnijmy: we wtorek przed godziną 14 nieznany mężczyzna próbował się podpalić przed budynkiem KPRM w Alejach Ujazdowskich w Warszawie. - Mężczyzna został przewieziony do szpitala, przy wnoszeniu go do karetki był przytomny - zaznacza w rozmowie z WP kom. Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji.
Śledczy zabezpieczyli poza tym pojemnik z cieczą, która ma zostać przebadana laboratoryjnie.

Media informowały, że na miejscu znaleziono także kartki, które prawdopodobnie zostawiła ofiara. - Mogę potwierdzić, że kartki zostały zabezpieczone, obecnie trwa ich weryfikacja - stwierdził rzecznik w rozmowie.

d320l0l

Stołeczna policja nadal pozostaje na miejscu zdarzenia. - Obecnie trwają jeszcze nasze działania, zabezpieczamy monitoring w pobliżu Łazienek Królewskich, przesłuchaliśmy także część świadków zdarzenia - mówił kom. Marczak.

Stołeczna straż pożarna ustaliła, żę mężczyzna po próbie samospalenia został ugaszony przez pracowników Kancelarii Prezesa rady Ministrów. - Udzieliliśmy mu pierwszej pomocy i przekazaliśmy poszkodowanego załodze pogotowia - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Warszawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d320l0l

Zobacz także:Samospalenie przed Pałacem Kultury. Reporter WP był w Niepołomicach

d320l0l

Podziel się opinią

Share
d320l0l
d320l0l
Więcej tematów