Trwa ładowanie...
d1sqs73

Nowak pyta o majątek premiera. "Błąd jest błąd"

Nie milkną komentarze na temat sprawy nieruchomości, które - według "Newsweeka" - premier Mateusz Morawiecki miał przepisać na żonę. Głos na ten temat zabrał Sławomir Nowak, były minister transportu w rządzie Donalda Tuska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowak pyta Prokuraturę Krajową o doniesienia "Newsweeka"
Nowak pyta Prokuraturę Krajową o doniesienia "Newsweeka" (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d1sqs73

"Myślicie, że to prawda, że Premier Morawiecki ukrył majątek...?" - zaczyna pytaniem swój wpis na Twitterze szef Ukrawtodoru, ukraińskiej państwowej agencji drogowej. Chwilę później przypomina swoje kłopoty związane z nieumieszczeniem w oświadczeniu majątkowym zegarka.

"Ja nie wiedziałem, że zegarek, który się nosi codziennie na ręku trzeba wpisać do ośw.maj. Ale błąd jest błąd. Podałem się do dymisji i w finale złożyłem mandat. A tu jak będzie?" (pisownia oryg. - przyp. red.) - pyta Nowak, dodając twitterowy nick Prokuratury Krajowej.

d1sqs73

Zobacz także: Rząd sięga po nasze pieniądze po raz kolejny

O wątpliwościach związanych z nieruchmościami Morawieckiego napisał "Newsweek". Dziennikarze tygodnika dotarli do dokumentów, które mają świadczyć o tym, że premier przepisał na żonę willę w centrum Warszawy czy mieszkania na wrocławskim Rynku. "Newsweek" twierdzi, że w ten sposób szef rządu chciał ukryć rzeczywistą wartość swojego majątku.

- Morawiecki szykował się wtedy do wejścia w politykę, dlatego nie chciał, żeby ludzie się dowiedzieli, ile milionów ma na koncie - stwierdził rozmówca tygodnika.

d1sqs73

Podziel się opinią

Share
d1sqs73
d1sqs73
Więcej tematów