Trwa ładowanie...

Niezwykłe zdjęcie umierającego małżeństwa. Odeszli w odstępie zaledwie 5 dni

Rodzina Bennetów z angielskiego Irby udostępniła zdjęcie Julie i Mike'a, leżących na sąsiadujących ze sobą szpitalnych łóżkach i trzymających się za ręce. U obojga rodziców trójki dzieci zdiagnozowano złośliwe nowotwory. Mike zmarł 6 lutego, Julie zaledwie pięć dni później, w nocy z 11 na 12 lutego.

Share
Niezwykłe zdjęcie umierającego małżeństwa. Odeszli w odstępie zaledwie 5 dni
Źródło: Archiwum rodzinne
d36lixl

Bennetów dotknęła niewyobrażalna tragedia. U 57-letniego Mike'a złośliwy nowotwór mózgu zdiagnozowano w 2013 roku. Jego żonę rak dopadł trzy lata później. W ubiegłym roku odkryto złośliwe komórki w nerce i wątrobie. W obu przypadkach wiadomo było, że nie ma prawie żadnych szans na pozytywny finał terapii.

Mike zmarł po trzech latach walki, 6 lutego. Kilka dni wcześniej jego dzieci udostępniły zdjęcie, na którym leży obok trzymającej go ze rękę żony. Julie odeszła zaledwie pięć dni później, w nocy 10 lutego. Pozostawili trójkę dzieci, 13-letniego Olivera, 18-letnią Hannah i 21-letniego Luke'a.

Teraz dziećmi opiekują się przyjaciele rodziny, którzy postanowili zorganizować zbiórkę na rzecz rodzeństwa. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ich utrzymanie i edukację. Heather Heaton Gallagher, pełnomocnik dzieci, powiedziała: "Słowa nie oddadzą ogromu tragedii jaka dotknęła tę rodzinę".

d36lixl

Podziel się opinią

Share
d36lixl
d36lixl
Więcej tematów