Trwa ładowanie...
dma9foi
x-news/TVN 24

Nieudolne fotomontaże Kenijki podbijają sieć. Internauci jak zawsze nie zawiedli

• Kenijka Sevelyn Gat wstawia do sieci zdjęcia ze swoich rzekomych podróży • Niestety zdjęcia, na których znajduje się ich właścicielka to bardzo słabe fotomontaże • Internauci szybko docenili „artyzm” tych zdjęć i zaczęli tworzyć dla Sevelyn kolejne zdjęcia z jej podróży
Share
Nieudolne fotomontaże Kenijki podbijają sieć. Internauci jak zawsze nie zawiedli
Źródło: Twitter
dma9foi

Niecodzienna historia wydarzyła się ostatnio w sieci. Sevelyn Gat stała się internetowym fenomenem, po tym jak na Facebooku zaczęła umieszczać zdjęcia ze swoich wakacji. Problem polega jednak na tym, że Sevelyn wstawiała słabej jakości fotomontaże, które od razu można było rozpoznać jako takie, które zostały stworzone w programie graficznym.

Chociaż początkowo tylko znajomi Kenijki zwrócili uwagę na fakt, że jej zdjęcia nie są prawdziwe, wkrótce przykuły one uwagę internautów na całym świecie. Ci jednak nie zawiedli i zamiast wyśmiać Sevelyn… postanowili na Twitterze pokazać kolejne zdjęcia z jej podróży. Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych twórczości:

Być może jednak marzenia Sevelyn się spełnią. Jej zdjęciami zainteresował się biznesmen z Nairobi - Sam Gichuru, który chce zebrać pieniądze, żeby opłacić Kenijce wycieczkę do Chin.

dma9foi

Podziel się opinią

Share
dma9foi
dma9foi
Więcej tematów