Qaqwqwrqw

Nietypowa reakcja posłów. Chcą podnieść dla siebie ceny

Niektórzy posłowie z Komisji Finansów Publicznych uważają, że ceny posiłków w Sejmie są za niskie. Wobec niezadowolenia ze strony parlamentarzystów rozważa się zmianę obowiązujących stawek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Posłowie z KFP uważają, że ceny sejmowych posiłków są zbyt niskie
Posłowie z KFP uważają, że ceny sejmowych posiłków są zbyt niskie (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
Qaqwqwrqw

Dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu poinformował na Twitterze, że niektórym posłom nie odpowiadają ceny posiłków w sejmowej stołówce. Parlamentarzyści z Komisji Finansów Publicznych uważają, że za jedzenie płaci się zdecydowanie za mało. Wobec niezadowolenia ze strony posłów rozważa się zmianę obowiązujących stawek.

"Zmiany wprowadzone przez Kancelarię Sejmu w cateringu zakładały proste, ale smaczne wyżywienie, za odpowiednie pieniądze. W wyniku dezaprobaty niewykluczona jest zmiana cen" - czytamy we wpisie.

Qaqwqwrqw

To nie pierwszy raz, kiedy Kancelaria reaguje na menu w sejmowej stołówce. W czerwcu szef CIS poinformował, że zamówienie marszałka Sejmu na kawior, krewetki i ośmiorniczki musiało został anulowane. Przetarg na owoce morza z jednej strony wywołał oburzenie, a u niektórych także rozbawienie. Z kolei w grudniu ub.r. na terenie Sejmu otworzono dwie nowe restauracje i coctail bar.

Zobacz także: Połknąłeś gumę do żucia? Zobacz co może Ci się stać

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw