Trwa ładowanie...

Niesamowita przemiana mężczyzny. Zrzucił 90 kg, bo kazano mu wykupić dwa miejsca w samolocie

• Mężczyzna ważył tak dużo, że podczas podróży samolotami został zmuszony do zakupu biletów na dwa miejsca
• Ciągłe upokorzenia zmotywowały 39-latka do całkowitej zmiany trybu życia
• Mężczyzna schudł blisko 90 kilogramów.

Share
Niesamowita przemiana mężczyzny. Zrzucił 90 kg, bo kazano mu wykupić dwa miejsca w samolocie
Źródło: instagram.com/dr_rossg/
d3q81v6

Poznajcie Rossa. Przed przemianą, przyswajał około 15 tysięcy kalorii. To sześciokrotnie więcej niż potrzeba do prawidłowego funkcjonowania. Mężczyzna ledwo mieścił się w ubrania rozmiaru XXXXL.

Lekarze przewidywali, że przy obecnej wadze zostały mu najwyżej trzy lata życia. W 10 miesięcy, Ross schudł ze 180 kilogramów do 93.

d3q81v6

Ross wspomina: "Nie poznawałem osoby patrzącej na mnie z lustra. Byłem olbrzymi. Pewnego dnia w pracy schyliłem się aby podnieść długopis z podłogi i usłyszałem, jak moje spodnie pękają, rozrywając się praktycznie na dwie części. To było straszne.”

„Ciągle powtarzałem sobie, że muszę w końcu przejść na dietę, ale zawsze kończyło się na słowach. Wstydziłem się zdjąć koszulkę przy ludziach. Przełomowy moment nadszedł, gdy musiałem wykupić dwa miejsca w samolocie, gdyż byłem za gruby aby zmieścić się na jednym. Gdy w końcu dotarło do mnie, że jeśli nic nie zmienię to za kilka lat będę martwy. Postanowiłem wziąć się za siebie na poważnie. Ograniczyłem kalorie i zacząłem odżywiać się zdrowo."

Ross musiał poddać się operacji usunięcia nadmiaru skóry, ale od tego czasu żyje zdrowo i wspiera innych w walce z otyłością.

d3q81v6

Podziel się opinią

Share
d3q81v6
d3q81v6
Więcej tematów