Trwa ładowanie...
d2nlauw
katrina

Nieoficjalnie: zabójca 10-letniej Kristiny z Mrowin namierzony

Zabójca 10-letniej Kristiny z Mrowin został namierzony - ustaliła nieoficjalnie Wirtualna Polska. Z naszych informacji wynika, że był to główny podejrzany w sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki 10-letniej Katriny znaleziono w miejscowości Pożarzysko
Zwłoki 10-letniej Katriny znaleziono w miejscowości Pożarzysko (East News)
d2nlauw

Tomasz Orepuk z prowadzącej sprawę prokuratury w Świdnicy nie udzielił WP komentarza "ze względu na dobro postępowania".

- Do sprawy powołano najlepszy zespół śledczy. Tak jak zapowiadałem w sobotę dla policji i prokuratury - złapanie tego zabójcy to była sprawa honorowa - powiedział minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

W sobotę w Wirtualnej Polsce pisaliśmy, że policja i prokuratura depczą po piętach zabójcy 10-latki. Przy sprawie pracowało kilku najbardziej doświadczonych prokuratorów i najlepsi funkcjonariusze z Dolnego Śląska.

d2nlauw

Wcześniej śledczy zdradzili, że na miejscu zdarzenia oraz podczas sekcji zwłok z ciała Kristiny zabezpieczono ślady biologiczne, które mogą pochodzić od sprawcy lub sprawców zabójstwa.

Sekcja zwłok dziewczynki zakończyła się w piątek późnym wieczorem. Badanie trwało blisko 12 godzin. - To były także oględziny zewnętrzne ciała, zabezpieczano dowody - wyliczał prokurator Marek Rusin. Jak dodał oficjalną przyczyną zgonu były "liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi". Wskazano, że zabójstwo miało podłoże seksualne.

W czwartek wieczorem informowaliśmy, że w miejscowości Pożarzysko znaleziono zwłoki 10-latki. Dziewczynka była poszukiwana od czwartkowego południa. Nie wróciła do domu ze szkoły. Z ustaleń WP wynikało, że została uprowadzona.

d2nlauw

Zobacz także: Sienkiewicz: Falenta chciał obalić rząd Tuska, ale mu się nie udało

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nlauw

Podziel się opinią

Share

d2nlauw

d2nlauw
Więcej tematów