Trwa ładowanie...
d2leqg2

Nieoczekiwana reakcja Witolda Waszczykowskiego na krytykę Beaty Szydło. "Wotum nieufności wobec prezesa"

Komentarzy po doniesieniach o tym, że Beata Szydło miała mieć kontakt z gangsterem i neonazistą, było mnóstwo. Jednak jedna opinia szczególnie zainteresowała internautów. Jej autorem jest Witold Waszczykowski, który wydaje się krytykować Jarosława Kaczyńskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci interpretują wpis Witolda Waszczykowskiego
Internauci interpretują wpis Witolda Waszczykowskiego (East News, Fot: Jan Bielecki)
d2leqg2

Gangster i neonazista miał kontakty z ludźmi PiS, w tym z Beatą Szydło - mogliśmy usłyszeć w "Superwizjerze" TVN. Była premier zaprzecza i zapowiada kroki prawne. Politycy PiS stanęli w jej obronie. Witold Waszczykowski zrobił to w oryginalny sposób.

"Od Watykanu po Waszyngton nikt nie zrozumiał rekonstrukcji rządu z przełomu 2017/2018. Dymisji najpopularniejszej Premier i 1/3 rządu mającego poparcie sięgające 50 proc. Wielu się zastanawia, komu ten rząd wtedy przeszkadzał i widać nadal przeszkadza" - napisał w komentarzu pod postem Szydło, w którym pytała: "czyżbym była zagrożeniem dla tak wielu?".

Aktywni na Twitterze politycy i dziennikarze zaczęli interpretować wpis byłego szefa MSZ. "Były ważny minister rządu PiS i obecny poseł do Parlamentu Europejskiego uważa, że rząd premier Szydło przeszkadzał prezesowi Kaczyńskiemu. Bunt na pokładzie?"- zapytał Tomasz Siemoniak z Platformy Obywatelskiej.

d2leqg2

Szymon Hołownia o starcie w wyborach prezydenckich 2020: mam dużo rzeczy do zrobienia

W ten sposób słowa Waszczykowskiego odebrała też dziennikarka Dominika Wielowieyska. "Widzę tu wotum nieufności wobec Jarosława Kaczyńskiego" - oceniła.

d2leqg2

"Waszczykowski pyta komu rząd Szydło przeszkadzał, zupełnie jakby nie wiedział, kto o tym zdecydował. Jednoosobowo" - napisała z kolei blogerka Kataryna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2leqg2

Podziel się opinią

Share
d2leqg2
d2leqg2
Więcej tematów