Trwa ładowanie...
d4aoc3f

Niemcy. Zagadkowa śmierć pracowników centrum logistycznego

Tylko w ciągu niecałej doby w miejscu pracy zmarło dwóch pracowników centrum logistycznego firmy Hermes. Niemiecka policja wszczęła dochodzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Firma Hermes zajmuje się dostarczaniem przesyłek
Firma Hermes zajmuje się dostarczaniem przesyłek (Alliance/dpa)
d4aoc3f

Obaj zmarli byli pracownikami sortowni przesyłek w miejscowości Haldensleben w Saksonii-Anhalt.

Pierwszy ze zmarłych pracował na nocnej zmianie. W pewnym momencie zasłabł, wkrótce potem zmarł. 58-letni mężczyzna był technikiem. Nie miał kontaktu z przesyłkami.

Z kolei po południu w jednym z samochodów transportowych Hermesa znaleziono innego, martwego 45-letniego pracownika. Policja bada, czy istnieje związek między tymi zgonami.

d4aoc3f

Niepokój całej załogi

Ich śmierć wywołała niepokój całej załogi. Dodatkowo jeden z pracowników doznał napadu epilepsji. - Nie ma w tym nic nienaturalnego. To zwykły objaw tej znanej nam z akt pracownika choroby - uspokajał dyrektor zakładu, Andreas Stumpf.

Prace centrum logistycznego wstrzymano. Policja wykluczyła jak na razie trujące substancje jako przyczynę zgonu. – Zbadaliśmy bardzo dokładnie miejsce zdarzenia. Nie ma żadnych wskazówek, że w grę wchodzą zagrażające zdrowiu substancje – oświadczył rzecznik policji w Magdeburgu, Frank Kuessner.

Zwłoki obu mężczyzn mają zostać poddane sekcji. Ich wyniki będą znane w czwartek, 17 października.

Zobacz też:

Kobieta zmarła po kąpieli w Bałtyku. Zabiły ją bakterie
Pracownicy poszukiwani w RFN: kurierzy

d4aoc3f

Podziel się opinią

Share

d4aoc3f

d4aoc3f
Więcej tematów