Trwa ładowanie...
rosja
Klaudia Zawistowska
04-12-2019 15:25

Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie. Ktoś zrobił sobie z niego żarty

Ktoś pofarbował futro niedźwiedzia polarnego. Zwierzę znajduje się śmiertelnym niebezpieczeństwie. Trwają jego poszukiwania.

Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie. Ktoś zrobił sobie z niego żartyŹródło: Shutterstock.com
d3gys0u
d3gys0u

Film nagrany w Czukockim Okręgu Autonomicznym w dalekiej Rosji stał się hitem internetu. Wideo jest popularne nie ze względu na wzruszające ujęcia, a ogromne niebezpieczeństwo, w jakim znalazł się nagrany niedźwiedź polarny.

Wideo w mediach społecznościowych opublikował Siergiej Kawry, członek WWF. We wpisie podkreślił, że niedźwiedź polarny jest w niebezpieczeństwie. Z powodu malunku na futrze, nie będzie mógł stać się niewidoczny podczas polowania, przez co może paść z głodu.

Na futrze niedźwiedzia polarnego widnieje napis "T-34". To oznaczenie czołgu używanego podczas II wojny światowej. Takimi maszynami jeździło ZSRR podczas wojny z Niemcami. Graffiti pokrywa cały prawy bok drapieżnika, co odbiera mu naturalny kamuflaż. Jak podkreślają obserwatorzy, zanim malunek zmyje się z futra, zwierzę może już nie żyć.

Zdaniem ekspertów napis wygląda na głupi, ale zaplanowany żart. Napis jest wykonany równomiernie, co oznacza, że zwierzę musiało być uśpione podczas jego wykonywania.

d3gys0u

Niedźwiedzie polarne w tej części Rosji są często usypiane. Dzieje się tak, kiedy drapieżniki za bardzo zbliżą się do ludzkich osiedli. Po uśpieniu zwierzęta są przewożone do ich naturalnych środowisk.

Wideo przedstawiające niedźwiedzia polarnego z pomalowanym futrem

d3gys0u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gys0u
Więcej tematów