Trwa ładowanie...
d2nhkn0
rosja

Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie. Ktoś zrobił sobie z niego żarty

Ktoś pofarbował futro niedźwiedzia polarnego. Zwierzę znajduje się śmiertelnym niebezpieczeństwie. Trwają jego poszukiwania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosja. Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie
Rosja. Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie (Shutterstock.com)
d2nhkn0

Film nagrany w Czukockim Okręgu Autonomicznym w dalekiej Rosji stał się hitem internetu. Wideo jest popularne nie ze względu na wzruszające ujęcia, a ogromne niebezpieczeństwo, w jakim znalazł się nagrany niedźwiedź polarny.

Wideo w mediach społecznościowych opublikował Siergiej Kawry, członek WWF. We wpisie podkreślił, że niedźwiedź polarny jest w niebezpieczeństwie. Z powodu malunku na futrze, nie będzie mógł stać się niewidoczny podczas polowania, przez co może paść z głodu.

d2nhkn0

Na futrze niedźwiedzia polarnego widnieje napis "T-34". To oznaczenie czołgu używanego podczas II wojny światowej. Takimi maszynami jeździło ZSRR podczas wojny z Niemcami. Graffiti pokrywa cały prawy bok drapieżnika, co odbiera mu naturalny kamuflaż. Jak podkreślają obserwatorzy, zanim malunek zmyje się z futra, zwierzę może już nie żyć.

Zdaniem ekspertów napis wygląda na głupi, ale zaplanowany żart. Napis jest wykonany równomiernie, co oznacza, że zwierzę musiało być uśpione podczas jego wykonywania.

Niedźwiedzie polarne w tej części Rosji są często usypiane. Dzieje się tak, kiedy drapieżniki za bardzo zbliżą się do ludzkich osiedli. Po uśpieniu zwierzęta są przewożone do ich naturalnych środowisk.

d2nhkn0

Wideo przedstawiające niedźwiedzia polarnego z pomalowanym futrem

d2nhkn0

Podziel się opinią

Share

d2nhkn0

d2nhkn0
Więcej tematów