Trwa ładowanie...
ycipk-2nwa93
rosja

Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie. Ktoś zrobił sobie z niego żarty

Ktoś pofarbował futro niedźwiedzia polarnego. Zwierzę znajduje się śmiertelnym niebezpieczeństwie. Trwają jego poszukiwania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosja. Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie
Rosja. Niedźwiedź polarny w niebezpieczeństwie (Shutterstock.com)
ycipk-2nwa93

Film nagrany w Czukockim Okręgu Autonomicznym w dalekiej Rosji stał się hitem internetu. Wideo jest popularne nie ze względu na wzruszające ujęcia, a ogromne niebezpieczeństwo, w jakim znalazł się nagrany niedźwiedź polarny.

Wideo w mediach społecznościowych opublikował Siergiej Kawry, członek WWF. We wpisie podkreślił, że niedźwiedź polarny jest w niebezpieczeństwie. Z powodu malunku na futrze, nie będzie mógł stać się niewidoczny podczas polowania, przez co może paść z głodu.

ycipk-2nwa93

Na futrze niedźwiedzia polarnego widnieje napis "T-34". To oznaczenie czołgu używanego podczas II wojny światowej. Takimi maszynami jeździło ZSRR podczas wojny z Niemcami. Graffiti pokrywa cały prawy bok drapieżnika, co odbiera mu naturalny kamuflaż. Jak podkreślają obserwatorzy, zanim malunek zmyje się z futra, zwierzę może już nie żyć.

Zdaniem ekspertów napis wygląda na głupi, ale zaplanowany żart. Napis jest wykonany równomiernie, co oznacza, że zwierzę musiało być uśpione podczas jego wykonywania.

Niedźwiedzie polarne w tej części Rosji są często usypiane. Dzieje się tak, kiedy drapieżniki za bardzo zbliżą się do ludzkich osiedli. Po uśpieniu zwierzęta są przewożone do ich naturalnych środowisk.

ycipk-2nwa93

Wideo przedstawiające niedźwiedzia polarnego z pomalowanym futrem

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nwa93

ycipk-2nwa93
ycipk-2nwa93