Trwa ładowanie...

Niedźwiedź, który chodził jak człowiek został zabity. Myśliwy polował na niego 3 lata

• W New Jersey myśliwy zabił niedźwiedzia chodzącego na dwóch łapach
• Zwierzę z powodu urazu chodziło wyłącznie na tylnych łapach i stało się miejscową legendą
• Myśliwy polował na niego od trzech lat
• Mieszkańcy są oburzeni

Share
Niedźwiedź, który chodził jak człowiek został zabity. Myśliwy polował na niego 3 lata
Źródło: https://www.facebook.com/Pedals-The-Injured-Bipedal-Bear-409305652604304/?fref=nf
d3hfkx7

Do tragicznego zdarzenia doszło w USA w stanie New Jersey. Czarny niedźwiedź zamieszkiwał tamtejsze lasy od lat, w których go widywano. Ludzie kręcili filmy, na których widać jak niedźwiedź porusza się na dwóch tylnych łapach.

Jak się później okazało, czarny niedźwiedź miał uraz przednich łap, co spowodowało, że zaczął poruszać się na tylnych. Widok niedźwiedzia w pionie był niecodzienny i niedźwiedź szybko stał się miejscową legendą.

d3hfkx7

Pierwszy raz niedźwiedź widziany był w mieście Oak Ridge w stanie New Jersey w 2014 r. Ostatni raz mniej niż miesiąc temu.

Jak się okazuje, mężczyzna, który zabił niedźwiedzia, planował upolować go już od dłuższego czasu. Przez trzy lata szukał niedźwiedzia, by go potem zabić. Tą informacją pochwalił się w mediach społecznościowych.

Mieszkańcy są oburzeni tym, co się stało. Mają pretensje do Wydziału Ochrony Środowiska w New Jersey, który nie zrobił nic, by pomóc zwierzęciu. Jak twierdzą, lokalny Oddział ds. Dzikich Zwierząt powinien umieścić niedźwiedzia w specjalnym ośrodku przeznaczonym do opieki nad tego typu przypadkami.

Jest wielu myśliwych, którzy uważali, że niedźwiedź powinien być zabrany do specjalnego ośrodka dla zwierząt, wielu, którzy uważali, że niedźwiedź powinien być objęty ochroną, wielu, którzy nigdy nie zdecydowaliby się polować na niego- napisała jedna z mieszkanek.

d3hfkx7

Podziel się opinią

Share
d3hfkx7
d3hfkx7
Więcej tematów