Trwa ładowanie...

Niecodzienny wypadek w Szczecinie. Kurierzy wylądowali w fontannie

Do zdarzenia doszło w środę 17 marca. Kurierzy, którzy mieli dostarczyć zamówione produkty, samochodem zatrzymali się w fontannie na jednym z osiedli w Szczecinie. Konieczna okazała się pomoc.
Share
 Niecodzienny wypadek w Szczecinie. Kurierzy wylądowali w fontannie(Facebook, Fot: Park Majowe)
Niecodzienny wypadek w Szczecinie. Kurierzy wylądowali w fontannie(Facebook, Fot: Park Majowe)Źródło: Facebook, Fot: Park Majowe
d2hhvw2

Niecodzienny widok został mieszkańców osiedla Majowego w Szczecinie. W fontannie, która znajduje się przy ulicy Iwaszkiewicza, wylądował samochód dostawczy.

Szczecin. Niecodzienny wypadek. Auto wylądowało w fontannie

Zdarzenie jest o tyle dziwne, że ruch w tym miejscu jest zazwyczaj zamknięty dla ruchu samochodów, a sam skwer, na którym znajduje się fontanna, jest częścią deptaku, przy którym ulokowane są wejścia do klatek schodowych.

d2hhvw2

Sama fontanna ulokowana jest a poziomie chodnika, a jej dysze i oświetlenie znajdują się w płytkach trotuaru. Gdy najechał na nie samochód dostawczy, zarwał się zbiornik podziemny, a auto utknęło w powstałej dziurze.

Koronawirus w Polsce. Mocne słowa rzecznika o Bartoszu Arłukowiczu. Jest odpowiedź

Wypadek w Szczecinie. Auto w fontannie, mandat na 500 złotych

Jak informuje tvn24.pl nieszczęśliwym trafem słupki, które blokowały wjazd pojazdów, były tego dnia zdemontowane. Osoba, do której kurierzy dostarczali telewizor, nie poinformowała dostawców o zmianach, ani nie ostrzegła o niebezpieczeństwie.

d2hhvw2

Sprawę natychmiast zgłoszono do stanowiska kierowania w Szczecinie. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie drogowe, które pomagało w wyciągnięciu pojazdu - potrzebny był do tego dźwig.

Jak informuje serwis szczecin.naszemiasto.pl, kierująca autem dostała mandat w wysokości 500 złotych. Pogotowie lokatorskie spółdzielni "Dąb", do której należy skwer z fontanną, zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Straty, jak ocenili przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowej, mogą sięgać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Auto dostawcze w fontannie...🚚⛲ Szczecin osiedle Majowe 17.03.2021

Źródło: tvn24.pl / szczecin.naszemiasto.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2hhvw2

Podziel się opinią

Share
d2hhvw2
d2hhvw2
Więcej tematów