Trwa ładowanie...

Niebezpieczna sytuacja w metrze. Mężczyzna stanął w płomieniach

Kamery umieszczone w wagonach metra w Chicago zarejestrowały, jak jeden z pasażerów oblewa podłogę i siedzenia benzyną, a następnie wdaje się w bójkę z obsługą. Na widok nadbiegających policjantów mężczyzna wrzucił zapalniczkę w plamę łatwopalnej cieczy.

Share
Niebezpieczna sytuacja w metrze. Mężczyzna stanął w płomieniach
Źródło: YouTube
d3z34v9

Nagranie rozpoczyna się od sceny, na której widać agresywnego 28-latka. Widać na nim, jak mężczyzna krzyczy i wymachuje kanistrem benzyny. Po chwili rozlewa po wagonie łatwopalną ciecz. Następnie do składu wchodzi pracownik metra, który próbuje powstrzymać pasażera przed podpaleniem. Gdy widzi, że negocjacje nic nie wniosą, postanawia wkroczyć do akcji.

Ochroniarz rzucił się na agresywnego mężczyznę, dzięki czemu ten wyrzucił kanister i upadł na ziemię. Po chwili do wagonu wbiegło dwóch policjantów. Na ich widok 28-latek zdołał wyjąć zapalniczkę i odpalić płomień. Wagon metra szybko zajęły płomienie. Nikt poważnie nie ucierpiał w incydencie.

- Szłam schodami w kierunku metra, kiedy zauważyłam człowieka biegnącego w moim kierunku. Krzyczał, żebyśmy uciekali, bo na dole jakiś mężczyzna rozlał benzynę i grozi, że wszystko podpali - tak wspomina ten moment jedna z kobiet, która była w pobliżu incydentu.

Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna podłożył ogień w wagonie metra. Teraz odpowie za podpalenie i pobicie funkcjonariuszy.

d3z34v9

Podziel się opinią

Share
d3z34v9
d3z34v9
Więcej tematów