Trwa ładowanie...

Nie żyje Katarzyna Macioszek z Razem. Tragiczny wypadek w Tatrach

Katarzyna Macioszek nie żyje - taką informację o swojej działaczce przekazała partia Razem. W piątek ma się odbyć jej pogrzeb.

Share
Nie żyje Katarzyna Macioszek z Razem. Tragiczny wypadek w Tatrach
Źródło: Facebook.com
d37uqbp

W sobotę pod Rysami doszło do śmiertelnego wypadku. Turystka spadła z dużej wysokości. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o Katarzynę Macioszek, działaczkę partii Razem.

Jak czytamy na profilu Razem, "Kasia była otwartą na ludzi, uśmiechniętą, sumienną osobą, zaangażowaną szczególnie w walkę z dyskryminacją". "Umiała słuchać i rozmawiać z każdą osobą, niezależnie od przekonań. Walcząc o sprawy, w które wierzyła, nie starała się nigdy o pozycję ani uznanie, chciała po prostu dokładać swoją cegiełkę do wspólnego wysiłku" - taki wpis pojawił się na Facebooku.

d37uqbp

Śmierć Macioszek skomentował również szef Razem Adrian Zandberg. "Kasia budowała Razem niemal od samego początku. Choć rzadko pojawiała się w mediach, to w organizacji warszawskiej znali ją chyba wszyscy. Bo Kasię spotykało się tam, gdzie potrzebna była pomoc. O sprawiedliwszy świat walczyła bez zadęcia, bez wielkich słów - za to rzetelnie i z troską o innych. Bardzo, bardzo smutna wiadomość..." - napisał polityk w sieci.

Zobacz też: Jacek Sasin o wyborach w PO. Odpowiedź Tomasza Siemoniaka: to absurdalne

Pogrzeb kobiety odbędzie się w piątek w kaplicy na Starym Cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d37uqbp

Podziel się opinią

Share
d37uqbp
d37uqbp
Więcej tematów