Trwa ładowanie...

Nie żyje burmistrz Drobina. Andrzej Samoraj pożegnany przez Władysława Kosiniaka-Kamysza

Nie żyje Andrzej Samoraj. Burmistrz Drobina zginął podczas prac rolnych. "Widzieliśmy się jeszcze w sobotę. Wspaniały samorządowiec, dobry człowiek, zawsze blisko ludzkich spraw" - pisze Władysław Kosiniak-Kamysz w mediach społecznościowych.
Share
Nie żyje burmistrz Drobina. Andrzej Samoraj został pożegnany przez Władysława Kosiniaka-Kamysza (zdjęcie ilustracyjne)
Nie żyje burmistrz Drobina. Andrzej Samoraj został pożegnany przez Władysława Kosiniaka-Kamysza (zdjęcie ilustracyjne)
d14ytk1

Doniesienia o śmierci burmistrza Drobina pojawiły się we wtorek wieczorem.

Drobin. Nie żyje burmistrz Andrzej Samoraj

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17:40. W miejscowości Dobrosielice mężczyzna, podczas wykonywania czynności polowych, został najprawdopodobniej przygnieciony przez opryskiwacz - przekazała Komenda Miejska Policji w Połocku w rozmowie z serwisem portalplock.pl.

d14ytk1

Na miejsce wezwani zostali ratownicy medyczni. Niestety reanimacja nie powiodła się. Jak dodali funkcjonariusze, sprawę bada prokuratura z Sierpca.

Zobacz także: Grzegorz Schetyna o liście Jarosława Kaczyńskiego: krzyk rozpaczy

Drobin. Andrzej Samoraj pożegnany przez Władysława Kosiniaka-Kamysza

Informację o śmierci Andrzeja Samoraja skomentował też Władysław Kosiniak-Kamysz. Kandydat na prezydenta z ramienia Koalicji Polskiej złożył kondolencje rodzinie samorządowca.

d14ytk1

"Zginął Andrzej Samoraj, burmistrz Drobina. Widzieliśmy się jeszcze w sobotę. Wspaniały samorządowiec, dobry człowiek, zawsze blisko ludzkich spraw. Będzie go bardzo brakowało. Składam najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim i wszystkim mieszkańcom Drobina" - napisał na Twitterze Władysław Kosiniak-Kamysz.

Post o śmierci burmistrza Andrzeja Samoraja pojawił się też profilu Urzędu Miasta i Gminy Drobin. Andrzej Samoraj urodził się w 1977 roku. Gminą rządził od wygranych w 2014 roku wyborów samorządowych.

Źródło: portalplock.pl

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d14ytk1

Podziel się opinią

Share
d14ytk1
d14ytk1
Więcej tematów